Джонні Депп зустрівся з художницею з Маріуполя на концерті та поспілкувався з нею про події в Україні

Підтримка України світовими зірками, акторами та музикантами, в останні роки, стала трендом. Цього разу джерело МЕТА.UA розповіло про публічно виявлену підтримку з боку відомого виконавця та актора Джонні Деппа, який продемонстрував своє ставлення до подій, що пригортають увагу світу, на одному зі своїх концертів, що відбувався у Штутгарті. Увагу преси викликала також зустріч, яка сталася під час заходу, коли він поспілкувався із мешканкою Маріуполя художницею Іриною Федоренко, яка була присутня на заході в як глядачка.

Деталі

Джонні Депп під час виступу з гуртом Hollywood Vampires на концерті, організованому в місті Штутгарт, підтримав Україну. На сцені під час виконання була підсвітка в синьо-жовтих кольорах українського прапора, що недвозначно вказувало на те, що знаменитому акторові не байдужа доля українського народу.

Новини шоу-бізнесу від порталу МЕТА повідомляють, що на концерті Депп також зустрівся з дівчиною, яка багато років є фанаткою знаменитості та прихильницею його творчості. Ірина Федоренко – талановита художниця з Маріуполя, яка раніше протягом двадцяти років створювала портрети свого кумира. У розмові з кінозіркою вона розповіла, що покинула рідне місто торік разом з сином-підлітком та літньою матусею. Дівчина сказала, що наразі її сім’я оселилася в Мюнхені.

Як виявилося, це не перша зустріч художниці з кумиром. На одному з концертів, що проходили раніше, вона вже зустрічалася з Джонні Деппом. Українка сказала, що впевнена в тому, що зустрінеться з музикантом і зіркою кінематографа ще не раз.

Цікаві факти про Джонні Деппа

Музичну кар’єру Джонні почав будувати з 13-річного віку, коли мама подарувала йому першу гітару. Він став виступати в гаражних рок-групах. Для того, щоб заробити перші гроші, Депп часто підробляв на різних випадкових заробітках. Деякий час він працював навіть продавцем у магазині.

У кіно Депп потрапив завдяки Ніколасу Кейджу, який розгледів у ньому талант і запропонував йому перекваліфікуватися з музикантів на акторів. Першу свою роль Джонні зіграв у гучному голлівудському фільмі жахів “Кошмар на вулиці в’язів”. Актор став упізнаваним після зйомок у фільмі “21 Джамп Стріт”, де йому дісталася роль поліцейського. Головним героєм він став завдяки щасливому випадку. Його попросили підмінити іншого актора, який раніше був обраний на цю роль.