Дві вчительки з Івано-Франківська увійшли до топ-50 престижної національної педагогічної премії

Вчительки початкових класів з Івано-Франківська Аліса Павлюк та Леся Павлюк увійшли в топ-50 найкращих вчителів України за версією «Global Teacher Prize Ukraine 2020».

Національну вчительську премію «Global Teacher Prize Ukraine», яка сьогодні є однією з найпрестижніших в Україні, заснувала ГС «Освіторія» 2017 року, після підписання меморандуму з фондом «Varkey GEMS Foundation». Місія цієї щорічної національної премії – не лише відзначити досягнення вчителя як агента змін щодо своїх учнів та суспільства, а також підкреслити важливість праці педагогів в Україні. 

Цього року за титул найкращого педагога України змагаються дві івано-франківські вчительки. Аліса Павлюк викладає в Івано-Франківській початковій школі №26. Торік вона також потрапила до 50 найкращих педагогів за версією цієї премії. А. Павлюк зазначила, що завдяки цій номінації зрозуміла, що рухається у правильному напрямі, і зі ще більшим натхненням почала працювати.

А. Павлюк із 2016 року вперше в місті та області почала запроваджувати технологію «Smart Kids» в освітньому процесі учнів початкової школи. Але головним своїм досягненням вважає створення власного середовища дослідницького навчання «Балансування». Його опубліковано на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів «Go-Lab» та є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес, пише «Освіторія. Медіа».

Учителька початкових класів Івано-Франківського ліцею №7 Леся Павлюк є переможницею обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», а також тренеркою «Нової української школи». На уроках вона регулярно застосовує мнемотехніку. Її учні постійно вчать вірші, пишуть перекази, запам’ятовують склад числа, терміни та іншу теоретичну інформацію. Також вчителька має власний шкільний гурток з мнемотехніки. А цього навчального року керувала майстернею освітніх інновацій учителів початкових класів Івано-Франківська. Вона переконана, що почуття гумору допомагає вчитися, тому на уроках часто жартує сама і дозволяє пожартувати дітям.

Наступний етап премії – визначення експертним журі десятки найкращих педагогів, її оприлюднять 31 серпня. Ім’я цьогорічного переможця, який отримає головний грошовий приз – 250 тисяч гривень, оголосять 3 жовтня.

А переможцями минулих років стали вчитель інформатики із Запоріжжя Олександр Жук, учитель фізики та астрономії з Чернівців Паул Пшенічка, учителька англійської, української мови та літератури з Мелітополя Наталя Кідалова. Сподіваємося, що цього року головний приз «вчительського Оскара» поїде до Івано-Франківська.

Редактор відділу газети “Галичина”