«Читання з Богом» – в Івано-Франківську презентували відразу три нових номери журналу «Слово», в тому числі ювілейного, 50-го

Виступає християнський гурт Київської Трьохсвятительської духовної семінарії «МетаНоя»

Після довгої літньо-осінньої перерви відбулася презентація трьох номерів – і серед них ювілейного 50 – християнського двомісячника УГКЦ «Слово» (шеф-редактор о. Роман Терлецький). І, як завше, це було щось значно більше, ніж просто презентація – це були «Читання з Богом» – безпосереднє живе спілкування під безсумнівною Божою опікою у затишній залі ресторану «Троянда кохання» відпочинкового комплексу «Перетин смаків». Всі присутні на таких зустрічах, а це передплатники, читачі часопису та його симпатики, мають прекрасну нагоду не тільки краще познайомитися між собою а й почути вживу, поспілкуватися і сфотографуватися на пам’ять з авторами улюблених матеріалів, які вони читають на сторінках журналу.

Цього разу було знайомство з авторкою оповідань про дівчинку Домініку, яка відкриває для себе Божий світ, киянкою Дзвінкою Матіяш. Дзвінка не тільки розповіла про те, звідки і як взялася Домініка, а й поділилася своїм творчим та духовним досвідом, який вона набуває у паломництвах по святих місцях.

І зовсім на іншу тональність налаштував присутніх Володимир Яковів, автор тексту «Помічники і розрада у пеклі війни», про представників тваринного світу, які допомагають нашим воїнам захищати Україну – від котів та собак до ящірок та черепах, про те, якою неочікувано важливою є їхня присутність на війні. Також Володимир розповів, як він відчував Божу опіку в екстремальні хвилини свого життя.

Неймовірною, але ж такою реальною стала історія знайомства головної редакторки журналу Вероніки Заник з француженкою, палкою прихильницею України Алексою Гайнце. Пані Вероніка шукала в Інтернеті пісню «Два кольори» і натрапила на її виконанні французькою. Як з’ясувалося, Алекса Гайнце не має жодних українських коренів, але любить українську мову настільки, що не тільки самотужки її вивчає, а й переклала на французьку слова пісні «Два кольори» і записала відео, яке виклала в Інтернет. Також Алекса переклала тексти «Океану Ельзи» і пропагує їх серед своїх друзів і багато розповідає про нашу країну співвітчизникам. Навіть свою доньку Алекса назвала Оксаною.Для читачів «Слова» Алекса записала відео-звернення, в якому розповіла про свою любов до. України і заспівала українську пісню.

Особливе враження у присутніх залишило знайомство з волонтеркою з Чернівців Мартою Левченко – молодою жінкою, яка створила «Місто добра» – будинок для самотніх матерів, колишніх вихованок інтернатів, та їхніх дітей, в якому вони вчаться найважливішого – любити одне одного, і роблять все можливе для того, щоб почати нове життя і бути щасливими…

Обов’язковими гостями кожних «Читань з Богом» є музиканти. Цього разу це був відомий християнський гурт Київської Трьохсвятительської духовної семінарії «МетаНоя». Майбутні священники вразили не тільки своєю музичною майстерністю, а й дуже сучасними та драйвовими піснями на релігійну тематику…

Такі зустрічі надихають і вкотре доводять, що в нашому меркантильному і непростому світі, коли так легко нехтуються, а то й забуваються не тільки Божі заповіді, а й найпростіші, але такі важливі людські теплі почуття, завжди можна знайти людей, для яких Боже слово, любов та милосердя залишаються визначальними і вічними цінностями. А журнал «Слово» за чотири роки свого існування завдяки креативній команді вийшов далеко за межі періодичного видання, згуртував довкола себе велику родину своїх читачів та шанувальників, які активно спілкуються у реальному житті, займаються благодійництвом, здійснюють цікаві і пізнавальні зустрічі і поїздки, збагачуючи світогляд, даруючи нові враження і знайомлячи з цікавими людьми, з яких хочеться брати приклад.