Чергова перепалка між кандидатами у президенти знову викликала шок в українців

Галас навколо виборів набирає нових обертів. В ніч з 10 на 11 квітня обидва кандидати в президенти мали можливість поспілкуватися в прямому ефірі на телеканалі "1+1" під час трансляції передачі "Право на владу".

Ця розмова не була запланована. Петро Порошенко без запрошення прийшов до телестудії на прямий ефір, чим викликав розгублення і здивування як глядачів, так і журналістів. Він звернувся до Володимира Зеленського із закликом приїхати в студію: "Я запрошую пана Володимира приїхати на канал "1+1" на програму "Право на владу" і взяти участь у дебатах на своєму полі. Приїжджайте, пане Володимире, це не страшно. Я буду тут протягом 40 хвилин. Чекатиму вас".

Але розмова відбулася лише дистанційно через те, що Володимир Зеленський зараз перебуває у Франції, де має відбутися його зустріч з президентом країни Макроном. Зеленський заявив, що Порошенку було про це відомо, адже служби СБУ постійно за ним стежать.

Те, що відбувалося в ефірі, складно назвати гідною поведінкою кандидатів у президенти. У телефонній бесіді вони одне одного перебивали, перекрикували, не давали висловити думку, доводячи свої погляди і правоту, а головне - абсолютно не слухаючи свого суперника. Порошенко вкотре закликав Зеленського прийти на дебати 14-го квітня, а той і далі наполягав на даті їх проведення 19-го.

Свідками перепалки стали тисячі громадян України. Це було черговим шоу напередодні виборів, яке викликало безліч протилежних емоцій і відповідних реакцій, що вилилися в соцмережах. Прихильники обох кандидатів висловлювали свої враження від розмови Порошенка із Зеленським інколи в дуже грубій формі, поливаючи при цьому своїх опонентів брудом.

Особливо сильну реакцію викликали слова шоумена Володимира Зеленського наприкінці розмови. «Я закончу через п'ять лет, а ви закончите 22 апреля», - впевнено заявив комік Президенту, натякаючи про закінчення його перебування при владі. А потім додавши, що ніхто з команди Порошенка не буде ставити його (Зеленського) команду в позицію, кинув слухавку. Так бесіда обірвалася, залишаючи за собою більше запитань, ніж відповідей.

До того ж генеральний продюсер телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко має намір подати в суд на Президента України Петра Порошенка за те, що той увірвався в телестудію без запрошення. І нагадав, що коли раніше його запрошували у час виборчої кампанії на телеефіри, то у відповідь була лише мовчанка.

Ще він додав, що йому соромно за Порошенка, порівняв його з екс-президентом Віктором Януковичем, нагадав про скандальні агітаційні плакати із президентом РФ Путіним, про ролики зі збитим фурою Зеленським, також назвав експертів антидопінгової організації VADA, які приїхали в Україну взяти аналізи на наркозалежність у кандидатів у президенти, представниками "придуманої українським боксером Володимиром Кличком громадської організації".

Жителі України, які спостерігали за тим, що відбувається, змогли зробити висновки і вкотре висловилися про кандидатів. Їхні думки були абсолютно різними: хтось підтримував Зеленського і критикував чинного Президента, а хтось навпаки. А деякі, мабуть, вкотре розчарувалися і задумалися: а чи насправді ми маємо вибір?

Кореспондент