Аномальна весна не зашкодила… На полях агрокомпанії «Контінентал Фармерз Груп» стартували жнива

Минулого тижня у «Контінентал Фармерз Груп» розпочали збір ранніх зернових культур, зокрема взялися до обмолоту озимого ячменю. А відтак «Контінентал» молотитиме озимий ріпак, пшеницю та жито. Під час першої хвилі жнив аграрії планують зібрати врожай із загальної площі 89,4 тис. га, з яких 43,4 тис. – озимої пшениці, 33,2 тис. – озимого ріпаку, 11,9 тис. – озимого ячменю та 529 га – жита.

«Через температурні показники збиральна кампанія стартувала з невеликою затримкою, але ми були готові до такого розвитку подій і розраховуємо завершити збір ранніх зернових у заплановані терміни. Загалом прохолодна й затяжна весна позитивно вплинула на розвиток озимих культур. Вони мали довший період вегетації та відповідно могли сформувати потенційно вищий врожай. Посіви в доброму стані. Від першої хвилі жнив очікуємо запланований валовий збір», – прокоментував перші результати зернозбиральної кампанії операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Він також додав, що компанія цілковито забезпечена технікою. Під час жнив працюватиме 97 власних комбайнів, 11 з яких – нові New Holland CR 8.90, придбані спеціально до цього сезону. Для вивезення врожаю на восьми виробничих кластерах «Контінентал» буде залучено 746 одиниць вантажного транспорту. Цілком готові до приймання й зберігання зерна елеватори компанії.

Найактивнішим періодом жнивної кампанії в «Контінентал Фармерз Груп» будуть липневі дні й орієнтовно період до 5 серпня. Друга хвиля жнив, за попередніми прогнозами, розпочнеться на початку вересня. Всього ж у цьому сезоні в агрохолдингу планують зібрати врожай із площі понад 189 тис. га.