На Снятинщині від коронавірусу помер чоловік

Фото ілюстративне

27 березня на Снятинщині від коронавірусу помер чоловік віком 62-65 років. Про це журналістові «Галичини» повідомила дочка жінки, яка інфікувалася від померлого.

Померлий проживав у с.Вовчківці на Снятинщині.

Коронавірус підтвердили вже після його смерті.

Чоловік помер у машині швидкої допомоги по дорозі в Обласну інфекційну лікарню. За два дні до цього він дзвонив сімейній лікарці, яка виписала таблетки, але не побачила небезпеки у температурі 38 градусів.

Читайте також: З підозрою на коронавірус госпіталізовано 15 осіб із села Вовчківці

«Коли два дні тому дзвонили сімейному лікарю та сказала, що теж хворіє, ложити в лікарню його не треба, температура 38 не страшна, що все добре, і виписала йому таблетки, а в лікарні Коломиї, коли ми просили, його відмовились прийняти навіть для огляду», - описав цей випадок народний депутат Гео Лерос на своїй сторінці у Фейсбуці.

Дружина загиблого також госпіталізована.

Він інфікувався всередині березня. Чоловік контактував з членами однієї родини з села Вовчківців, які займаються перевезенням людей у Європу.

Наразі четверо членів цієї родини перебувають в Обласній інфекційній лікарні. Серед них - вагітна жінка з с.Устя Снятинського району, яка перебуває у важкому стані .

Із загиблим контактував ще один чоловік із села Вовчківці. Він заразився коронавірусом і заразив свою дружину. Зазначимо, що його дружина - це та сама жінка, яку планують притягнути до відповідальності за неповідомлення медикам про контактування із особою, що приїхала із-за кордону. Жінка спочатку була госпіталізована у Заболотівську лікарню, а згодом переведена в Коломийську лікарню.

Читайте також: У Заболотові закрили терапевтичне відділення на карантин

За словами дочки жінки, яку звинувачують у неповідомленні про контакт з особою, що приїхала із-за кордону, її мама ні в чому невинна, бо на момент госпіталізації вона не знала про хворобу загиблого. І на той момент померлий чоловік ще був живим.

Жінка та її чоловік перебувають у лікарні в стані середньої важкості.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі та сторінки у Фейсбуці, щоб дізнаватись про найважливіші новини.