Прикарпатські поліцейські готуються до другого туру виборів

Начальник поліції області зустрівся з журналістами, щоб проаналізувати перший тур виборів і повідомити про готовність до другого туру. Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Івано-Франківщини.

Керівник поліції Володимир Голубош подякував за ефективну роботу особовому складу поліції, керівництву і їхньому підпорядкованому особовому складу - УДСНС, УДМС, НГУ, прикордонній службі за належне виконання своїх функціональних обов’язків та небайдужим громадянам.

Начальник поліції Прикарпаття зазначив, що у день виборів і першого квітня до поліції надійшло 30 повідомлень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства. Були повідомлення про те, що люди агітували одне одного голосувати за тих чи інших кандидатів. Більшість з них не підтвердились: 5 випадків не підтвердились, у 4 випадках складено адміністративні протоколи, ще по 11 проводиться перевірка. Правоохоронці забезпечують безпечну доставку бюлетнів на ЦВК.

Вже три ОВК прибули до Києва, ще чотири прибудуть до столиці згідно графіку. Прикарпатська поліція готова до другого туру виборів.

«Проаналізувавши недопрацювання, які мали місце, будемо і надалі працювати аби забезпечити прозоре волевиявлення громадян», - сказав Володимир Голубош.