У Калуші трагічно загинуло молоде подружжя

Трагедія сталася в ніч з 8 на 9 березня у Калуші в будинку на вулиці Івано-Франківська, інформує Нафтохімік-Калуш.

За інформацією начальника Калуського відділу поліції Василя Маківничука, на місці пригоди з’ясувалося, що в будинку проживали молодий чоловік, 1985 року народження, його дружина, 1987 року народження, їх малолітня дитина та батьки. Саме батько, вийшовши вночі в коридор, помітив дим з кімнати, де спало подружжя (дитина була в іншій кімнаті). Двері були закриті, а на стукіт їх ніхто не відчиняв.

Читайте також: У Калуші в квартирі загинула освітянка та її чоловік

Виламавши двері, батько застав тіло невістки вже без ознак життя, а син був живий і ніби дрімав. Коли ж він прийшов до тями і зрозумів, що сталася біда, побіг у двір до криниці. Чи з хвилювання від побаченого, чи з необережності, але на очах у батька він впав у криницю. Врятувати йому життя не вдалося.

– Причиною смерті молодого подружжя, – продовжує начальник Калуського відділу поліції, – найімовірніше став чадний газ. Адже, за словами батька загиблих, коли він забіг у кімнату, то побачив включеними настінний обігрівач «UFO» та електрокамін. Саме від останнього вже починали диміти пластикові деталі коляски та деяких інших речей, що були в кімнаті.

Деталі трагедії буде відомі за результатами експертизи та слідчих дій, які розпочаті в зв’язку зі смертю молодого подружжя.