Знову з посмішкою: мистецтво та наука імплантації зубів

Приваблива посмішка – одна з ознак здоров'я та успішності. Однак у житті трапляються ситуації, що провокують порушення цілісності зубного ряду. Травми, запущені захворювання та вроджені патології – це неповний перелік причин, через які можна втратити один або кілька зубів. Впоратися зі дефектом швидко та ефективно допоможе імплантація зубів в Івано-Франківську. Ортопедична стоматологія – це галузь, що стрімко розвивається, тому відновлює привабливу усмішку навіть у тих пацієнтів, які втратили надію.

Технічні інновації у сфері імплантацій

Сучасна стоматологія використовує широкий перелік ортопедичних методів відновлення зубів. Однією з найпопулярніших є мікропротезування. Суть методики полягає у використанні вінірів. Це спеціальні пластини, які кріпляться на передню поверхню зуба (часто у зони посмішки). Технологія не вимагає встановлювати громіздкі конструкції, не викликати дискомфорт при носінні, але кардинально змінює вигляд зубного ряду.

Альтернативне рішення – встановлення зубних коронок. Зовні конструкція нагадує рідний зуб, адже її виготовляють у лабораторних умовах після зняття індивідуальних зліпків. Завдяки використанню спеціального цементу коронка носиться довго і не викликає дискомфорту при носінні. Плюс мікропротез стає захистом для пошкодженого зуба, запобігає його подальшому руйнуванню та зменшує навантаження на сусідні одиниці.

Найновіше та найефективніше рішення – імплантація. Суть методики полягає у відновленні зубного ряду шляхом встановлення нової штучної одиниці. Головна перевага імплантації – це збереження здоров'я сусідніх зубів (їх не потрібно обточувати). Плюс методика дозволяє підібрати відтінок матеріалу, ідентичний натуральному. Імплантація проходить у кілька етапів і дозволяє відновити цілісність ряду при втраті одного чи кількох зубів.

Путь до здоров'я: від проєктування до відновлення

Сучасна наука імплантації зубів – це унікальна можливість знов отримати привабливу усмішку. Усю процедуру умовно можна поділити на 4 етапи:

  • Підготовка.
  • Встановлення штифта.
  • Зняття зліпка.
  • Виготовлення та встановлення коронки.

Завдяки новітнім технологіям усі етапи можна замінити імплантацією в один крок. Її суть полягає в тому, що за візит на місце віддаленого зуба встановлюється штифт і коронка. Таким чином, одразу відновлюється цілісність ряду.

Перевірені місця для встановлення імплантатів

Вибір методу протезування та матеріалів залежить від складності випадку та індивідуальних особливостей пацієнта. Однак, не менше значення відіграє компетентність лікаря. У клініці Dr. Ali Dental Center провідний стоматолог-ортопед не тільки познайомить з найбільш вдалими варіантами, але й допоможе прийняти оптимальне рішення, щоб унеможливити ризики та ускладнення. Це фахівці найвищої кваліфікації, які гарантують приживлюваність імплантату у 99,9% випадків.