Жіночі рюкзаки — тренд на зручність

Сьогодні модні покази не обходяться без презентації нової колекції рюкзаків. Вони як були популярні десять років тому, так і вийшли на показі зимової колекції 2022 року. Тому цьому зручному аксесуару варто приділити більше часу.

Більше стилю та зручності

Цікаво, що різноманітність рюкзаків дозволяє зробити абсолютно будь-який образ стильним. Для офісного та ділового стилю підійдуть акуратні міські моделі, а для спортивного — трохи масивні та місткі. Тому жіночі рюкзаки стають цікавим аксесуаром для будь-якого образу та заходу, якщо там немає жорстких обмежень щодо дрес-коду.

Головні переваги:

  • зручний розподіл ваги завдяки широким лямкам;
  • завжди вільні руки — рюкзак залишається позаду;
  • практичність та місткість залежно від об’єму.

Однак залежно від формату та призначення рюкзака вимоги до нього можуть змінюватися. Наприклад, для туристів краще звертати увагу на фурнітуру та ширину лямок. Саме вони відповідають за комфорт під час подорожі. А для офісного варіанту важливими є внутрішні кріплення, які будуть тримати ноутбук.

Як знайти свій рюкзак?

Традиційно всі аксесуари для транспортування речей ділять за внутрішнім обсягом. В інтернет-магазині samsonite.ua можна знайти всі варіанти. Проте серед дівчат найпопулярніші середні чи маленькі варіанти. Зазвичай вони варіюються в діапазоні від 15 до 60 л внутрішнього об'єму.

Моделі до 40 л стають гарними та місткими помічниками. А обсяг понад це вже дозволяє брати рюкзак із собою у далекі подорожі та поїздки.

Окремо вивчайте матеріали. Для жіночих рюкзаків не менш важливо мати міцну водонепроникну поверхню. Це забезпечує тривалу та зручну експлуатацію. У дизайні немає конкретних обмежень — для дівчат актуально одразу все:

  • яскраві та екставагантні дизайни;
  • спокійні та милі візерунки;
  • суворі темні кольори.

Тому тут вибір повністю упирається у смаки дівчини. А сучасна мода все одно прагне до створення максимально комфортних умов для людини. Так що залишайтеся у своїй зоні комфорту зі зручними та трендовими жіночими рюкзаками.