Юлія Тимошенко: Не можна боротися за свободу держави, позбавляючи свободи націю

Команда «Батьківщини» боротиметься проти нового законопроєкту про мобілізацію, адже його ухвалення буде злочином проти України та неповагою до її громадян.

На своїй сторінці у фейсбуці голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко розкритикувала подану урядом нову редакцію документа. «Парламент зухвало обманули, знову внісши відхилені Верховною Радою драконівські норми, причому деінде навіть у ще жорсткішій редакції», – обурилася лідерка «Батьківщини».

Вона назвала законопроєкт про мобілізацію катастрофою, адже він містить неприпустимі антиконституційні вимоги. За її словами, команда «Батьківщини» за жодних умов не голосуватиме за цей законопроєкт й гуртуватиме українців на боротьбу з ним.

«Україні потрібна мобілізація. Але вона не повинна бути насильницькою. Вона має бути мотиваційною, на основі негайного переходу до професійної армії», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» вважає, що кожен наш воїн, який відслужив понад 18 місяців, мусить отримати право на відпустку або демобілізацію, а на його місце має стати підготовлений працівник силових структур, таких у нас майже пів мільйона, а не перший-ліпший, кого спіймають на вулиці.

«Я та моя команда зробимо все можливе й неможливе, аби об’єднати суспільство у боротьбі проти цього обурливого законопроєкту, – наголосила Юлія Тимошенко. – Не можна боротися за свободу держави, позбавляючи свободи націю. Чим же тоді ми відрізнятимемося від наших ворогів?»