Юлія Тимошенко: Не дозволимо владі грабувати людей – корупційні схеми НАК «Нафтогаз» буде припинено

Влада «слуг» та сам Президент – не просто відмовляються розслідувати корупцію, вони її кришують. Свідченням цього є відмова представників партії «Слуга народу» у Тимчасовій слідчій комісії розглядати оборудки НАК «Нафтогаз».

Про це заявила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами другого засідання ТСК з питань розслідування корупції високопосадовців.

Вона також повідомила, що парламентській слідчій комісії було передано докази того, що за останні чотири роки НАК «Нафтогаз» не доплатив до Держбюджету мінімум 72 мільярди гривень.

«Документ про корупційну модель НАК «Нафтогаз» було включено до порядку денного тимчасової слідчої комісії, й ми сподівалися, що його буде розглянуто. Ми могли вже на засіданні ТСК ухвалити рішення про те, щоб НАК «Нафтогаз» доплатив ці 72 мільярди гривень і вже внести до Верховної Ради законопроєкт, який зобов’язує «Нафтогаз» переказати ці гроші до бюджету. Але всі без винятку народні депутати від партії «Слуга народу», які входять у ТСК, проголосували за те, щоб питання «Нафтогазу» взагалі не розглядати», – обурилася Ю. Тимошенко.

Такі дії представників монобільшості, переконана лідер «Батьківщини», означають лише те, що «слуги народу», які увійшли до ТСК, навпаки, кришують сьогодні корупцію в «Нафтогазі», не даючи можливості розглянути всі ці кримінальні корупційні оборудки й притягнути до відповідальності винних.

«Я у жодному разі це так не залишу. Ми будемо наполягати на тому, щоб ТСК розглянула питання НАК «Нафтогаз», щоб країна почула, щоб парламент почув, які гроші забрані в держави, в той час, коли країна стоїть на колінах і по копієчці випрошує в МВФ кредити. Україна не бідна, Україна – заможна, і ми можемо сьогодні допомогти і людям, і підприємцям пережити коронавірус, руйнацію економіки. Ми доведемо справу до кінця. Мільярди гривень, які сьогодні крадуться з бюджету, буде повернуто людям», – наголосила Юля Тимошенко.