Яку жіночу толстовку вибрати в 2020 році

На вулиці вже досить прохолодно, тому варто було б задуматися про утеплення. В середині осені мало хто хоче одягати зимову куртку, тому більшість людей просто-напросто віддають перевагу покупці светрів або толстовок. Магазин Bolf.ua підібрав для любительок красиво одягнутися жіночі толстовки з останньої колекції.

Жіноча толстовка - що це?

Слід нагадати, що в жіночий гардероб толстовки потрапили відносно недавно. До початку 21-го століття толстовки були прерогативою чоловіків, але з плином часу тенденція унісекс одягу пішла в гору, що сприяло збільшенню інтересу дівчат до даних речей.

Якщо говорити узагальнено, то толстовки називають речі, які шиються в основному з бавовняних матеріалів, здатних добре пропускати повітря і утримувати тепло тіла. Сама технологія виробництва зробила крок далеко вперед, тому дана річ може використовуватися не тільки в якості утеплювального елемента вашого образу, але і як самостійний предмет.

Як можуть відрізнятися жіночі толстовки?

Поняття толстовки дуже широке, так як за весь час існування цього сегмента одягу вона неодноразово піддавалася модернізації та адаптації під сучасні умови моди.

Отже, толстовки можуть відрізнятися один від одного типом застібки (блискавка, липучки, кнопки або ґудзик) або її відсутністю; в одних може бути капюшон, кишені або відкладний комір, в інших - ні; одні толстовки можуть мати довгий фасон, другі в свою чергу будуть укороченими або стандартного розміру. Взагалі критеріїв, за якими можна відрізняти толстовки, дуже багато, тому пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними їх видами.

Види жіночих толстовок

Класична толстовка є «каркас», від якого і пішли всі видозміни. Дана модель характеризується мінімалізмом: тут ви не знайдете капюшонів, кишень, незвичайних комірів, яскравих принтів або інших декоративних елементів-вставок. Єдине, як можуть відрізнятися ці толстовки один від одного - розмір фасону.

Невеликим відхиленням будуть все ті ж толстовки, але вже із застібкою блискавкою. Її більше відносять до спортивного виду толстовок, але в зв'язку з наростаючою тенденцією колаборації класики і спорту, ви все частіше зможете спостерігати її не тільки в спортивних образах. Основною перевагою толстовки на замку є зручність, яке досягається можливістю регулювання ступеня відкритості тіла за допомогою замка, і можливість швидко знімати річ.

З чоловічого гардероба перекочували толстовки-бомбери. У випадку з дівчатами, дана модель буде носити в більшості своїй спортивний характер. Бомбери є толстовку на замку-блискавки, ґудзиках або кнопках і з розміщеними по всьому тілу манжетами: на рукавах, поперекової частини і навіть шийної, якщо відсутня капюшон.

Ну, звичайно ж, ми не забули про худі. Полюбився всім об'ємний подовжений фасон, наявність капюшона, манжет і часто кишені-кенгуру - запорука успіху даної моделі. Вона підходить будь-якій фігурі, тому вважається універсальною толстовкою.

Особливу популярність в цьому сезоні придбали ніжні молочні та пастельні відтінки, які продовжать набирати популярність в наступному сезоні.