Які квіти обрати для подарунку коханій?

Як здивувати кохану людину? Один з популярних та ефективних способів — доставка квітів додому. Що може бути кращим аніж красивий букет? Кожній людині приємно отримувати знаки уваги від коханого. 

Сьогодні магазини квітів пропонують багатий асортимент композицій з квітів. Флористи вигадують нові букети з сезонних рослин. Можна замовити композицію, що буде підкреслювати характер коханої та дійсно зможе її вразити у саме серце.

Які букети актуальні взимку?

Чи знаєте ви, що кожній квітці притаманна своя пора року? Звісно, сьогодні у флористичних магазинах можна знайти будь-яку рослину. Але композиції з сезонних квітів дуже ефектно виглядають. Деякі букети замовляють навіть на фотосесії. Флористи полюбляють використовувати у своїх роботах такі зимові квіти:

  • Амеон або чорне серце, здається, звучить трохи гнітюче. Однак це не стосується серця, яке є центром рослини. Ця квітка надовго дарує радість і створює сонячний настрій! Вона стильна, ніколи не виходить з моди і, до речі, продовжує рости у вазі. Ось чому вона також означає очікування, відданість справі та наполегливість. 
  • Амариліс — ця блискуча квітка привносить тепло й елегантність у наші чотири стіни та сяє яскравим світлом у холодні темні дні. Для багатьох амариліс — квіткова зірка свят номер один, і він продовжує радувати нас на початку року. Велична красуня з довгим стеблом, яка прикрасить будь-який будинок!
  • Тонке стебло з безліччю чудових бутонів: це Цимбідіум. Красиві квіткові факели доступні з червоними, фіолетовими, рожевими, помаранчевими, жовтими, зеленими або двоколірними квітами. Серед такого широкого вибору кожен повинен знайти свій варіант до душі. Деякі сорти також вражають своїм чудово солодким ароматом.
  • Коріння цієї прекрасної квітки з мелодійною назвою належить до Дикого Заходу: Лізіантус. Рослина універсальна. Вона доступна у білому, кремовому, синьому, рожевому, фіолетовому і лососевому кольорах. У деяких квітів навіть пелюстки різного кольору. Лізіантус — символ вдячності, що робить його прекрасним подарунком.
  • Ніжна хмаринка мімози в красивій вазі — не потрібно багато чого, щоб створити справжню квіткову прикрасу будинку. Мімоза з яскраво-жовтими бутонами — бажаний промінчик сонця, особливо в сірі зимові дні. Офіційна назва зимової квітки — Акація. Існує кілька її видів під торговими назвами "Флорибунда", "Клер де Люн" або "Лунгі Флора".

Це не повний перелік рослин, що використовується для створення зимових композицій. Але саме ці квіти задають бездоганний мотив, що передає ніжність та всю велич готовому букету.

Зимовий букет з сухоцвітів

Ще один варіант подарунку, що доречний для будь-якого заходу — сухоцвіти. Це унікальні композиції. Вони можуть стояти досить довго у вазі. Для букету використовуються рослини, що були оброблені певним способом. Завдяки такій обробці сухоцвіти не осипаються. Квіти можуть мати яскравий колір. В такі композиції флористи додають сезонні ягоди. Наприклад, в зимових букетах використовують калину. 

Сьогодні сухоцвіти не є декором, а стали цілим витвором мистецтва. Трендові композиції з них можна зустріти на весіллі. Це тематичний букет для нареченої. Дуже часто дівчата обирають сухоцвіти, що співвідносяться з сукнею. 

Окрім весілль, стабілізовані композиції використовують для фотосесій. Букет відіграє неймовірними барвами у кадрі. Завдяки співвідношенню кольорів, підкреслюється настрій та характер людини, що є володарем композиції.

Отже, букети з квітів завжди доречні для будь-якого свята. Саме рослини здатні викликати позитивні емоції у отримувача. Завдяки сучасним методам догляду за квіткою можна зберегти їх первозданний вигляд на довгий час.