Які критерії важливі під час вибору холодильника для дому

Купувати побутову техніку для дому приємно. Але завдання це не з простих через великий вибір у магазинах моделей різних цінових категорій, із різними характеристиками, дизайном. Пропонуємо до уваги інформацію, яка частково спростить вам завдання.

Типи сучасних холодильників

Асортимент сучасної техніки здатен задовольнити будь-які потреби. У продажу представлені різні моделі.

Однокамерні

Прості й доступні варіанти. Переважно складаються лише з холодильної камери, тому підходять людям, які не заготовляють продукти на певний час. У деяких моделях є невеликий морозильний відсік. Але для регулярної експлуатації в домашніх умовах вони не дуже зручні. Однак для дачі, лікарні, готелю, невеликого офісу такої місткості може бути достатньо.

Двокамерні

Повноцінні прилади з двома типами камер. Морозилка може бути розташована як у нижній частині, так й у верхній. Якщо порівнювати з однокамерними моделями, техніка на два відділення є більш функціональною, місткою. Із багатокамерними — вона займає менше місця. Такі особливості роблять двокамерний холодильник у Львові найбільш популярним варіантом.

Side-by-Side

Сучасні моделі холодильників мають збільшений об'єм камер, а отже й більші габарити. Через це вони підходять тільки для просторих приміщень. Можуть мати двоє, четверо дверей або поєднання дверцят із висувними ящиками.

Характеристики техніки

Наступним етапом вибору холодильника є визначення його особливостей.

Місткість

Визначаючись із цим параметром, потрібно враховувати кількість користувачів:

  • для 1–2 людей — до 200 л;
  • для трьох — 250–300 л;
  • для чотирьох-п’яти – 300–350 л.

Якщо сім'я велика, можна купити холодильник з об'ємом камери 500 л. У таких приладах є камери для зберігання продуктів з особливими вимогами.

Система розморожування

Сучасні прилади оснащують переважно крапельною системою розморожування і No Frost. У першому випадку користувачам потрібно стежити за наповненням піддона талою водою і своєчасно її виливати. Один-два рази на рік потрібно розморожувати й очищати морозилку.

Система No Frost захищає продукти від промерзання, мінімізує догляд за приладом. На стінках морозилки не утворюється іній, лід, тому розморожувати таку техніку не потрібно. Достатньо кілька разів на рік проводити гігієнічне очищення.

Корисні функції

Серед популярних опцій холодильників:

  • Шокове заморожування. Температуру в морозильній камері можна ненадовго знизити до -24 °C.
  • Зона свіжості. Всередині камери підтримується температура 0 °C, допомагає зберігати продукти довше без заморожування.
  • Перенавішування дверей. Можливість перевісити двері на зручний бік важлива для обмеженого простору або за бажання зробити з двох окремих приладів Side-by-Side.

Техніка також може підтримувати функцію захисту від дітей, мати льодогенератор, управлятися за допомогою смартфона тощо. Детально з характеристиками різних типів холодильників можна ознайомитися на сайті Алло у Львові. Додаткові функції роблять експлуатацію холодильника більш комфортною. Але вони також збільшують вартість техніки.