Як заробляти граючи?

Поєднати приємне з корисним бажає кожен. На щастя, зараз є маса методів зробити це, адже заробляти розважаючись можна навіть не виходячи з дому. Розглянемо кілька видів ігор, які можуть надати не тільки приємні емоції, а й реальний прибуток.

Ферми, городи, фабрики

Суть таких ігор досить проста, гравцеві потрібно розвивати якесь господарство, а підсумковий товар можна продати і отримати за це ігрову валюту. Потім умовні гроші обмінюються на реальні і виводяться зручним методом. Говорити про якісь великі суми не доводиться, але поповнити рахунок на телефоні або інтернет, за місяць такої гри цілком вдасться.

Онлайн-покер

Одна з найпопулярніших і поширених карткових ігор в світі - покер. Зараз, щоб почати грати в нього, навіть немає необхідності виходити з дому. Тому кожен з вас прямо зараз може вивчити комбінації покеру і зіграти онлайн з реальними суперниками. Для гри в покер онлайн досить дотримати кілька умов:

  • Смартфон.
  • Інтернет.
  • Внести мінімальний депозит.

Досить витратити всього кілька хвилин на скачування і реєстрацію в покер-румі, а потім вибрати стіл під зручні ліміти і приступити до гри. Море азарту та адреналіну - буде забезпечено.

Важливо! Необхідно розуміти, що ця гра може принести не тільки багато радості, але і гіркоту поразок. Для цього обов'язково потрібно навчитися грати і приймати програші, як досвід.

Скільки можна заробити?

Суми безпосередньо залежать від рівня гравця і лімітів за столами. Деякі чемпіонати надають гравцям банк в розмірі десятка мільйонів доларів і більше. Онлайн-турніри трохи скромніше, але виграші великі. Є навіть фріроли, де не потрібно платити вступний внесок, а виграти можна реальні гроші.

Для мобільних

Раз вже мова торкнулася смартфонів, обов'язково потрібно розглянути і можливість розваги я заробітку зі смартфона:

  • PlaySpot. Необхідно завантажувати ігри та грати в них певний час, за це і платять;
  • Big Time. Заробіток відбувається аналогічно попередньому з додатком;
  • Merge Cats. Необхідно підвищувати рівень кота і отримувати за це криптовалюта;
  • BitKong. Потрібно відкривати комірки, як на мінному полі і отримувати за це гроші.

У всіх цих іграх реально можна заробити гроші. В середньому не великі, близько 3-5 тисяч гривень на місяць, якщо приділяти цьому багато часу, кожен день. Але це дійсно працює. Є ще більше самих різних ігор, які платять за виконання завдань чи інші дії.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Анатолій Фелатов