Як захистити шкіру від надмірного сонячного опромінення?

Літо – час чудової погоди та розваг на свіжому повітрі. Ми любимо сонце, але забагато сонячного опромінення може створити проблеми для шкіри.

Сонце є екологічною причиною №1 передчасного старіння нашої шкіри. Це по-різному проявляється на нашій шкірі: сонячні плями, втрата колагену, тонкі лінії та більш глибокі зморшки. З часом ви також можете побачити нерівну текстуру та тьмяний вигляд. Але, вихід є! Підвищивши захист від шкідливих UVA та UVB променів, ви фактично можете зупинити додаткові пошкодження сонцем. Сонцезахисна сироватка skin1004 madagascar centella hyalu-cica water-fit sun serum може не лише захистити вашу шкіру від сонячних променів, але й усунути пошкодження, які ви вже ймовірно накопичили. У її склад входять: гіалуронова кислота (зволожує клітини шкіри), вітамін B3 (блокує утворення нових пігментних плям), аденозин (покращує пружність шкіри), екстракт листя і кореня берези (захищає епідерміс від зовнішніх подразників). Ось 4 кроки, які ви можете зробити, щоб зупинити передчасне старіння шкіри під впливом сонця:

  • Використовуйте фізичні бар'єри від сонця. Фізичні бар’єри включають все: від пляжних парасольок до великих капелюхів і навіть перебування подалі від сонця протягом тривалого часу. Це найкраща форма захисту, яку ви можете використовувати для своєї шкіри.
  • Використовуйте хімічні бар'єри від сонця. Хімічні бар’єри включають сонцезахисний крем та інші засоби особистої гігієни, які допомагають захистити шкіру від сонячних променів. «Захищаючи» свою шкіру за допомогою щоденного захисного сонцезахисного крему щодня, ваша шкіра буде краще підготовлена до сонячних променів! Крем захистить від ультрафіолетового випромінювання та допоможе шкірі виглядати свіжішою та оновленою. Крім того, потужні антиоксиданти сприяють швидкому омолодженню пошкоджених клітин і відновлюють здоровий вигляд шкіри.
  • Зміцніть природний захист свого організму. Дотримання здорової дієти з високим вмістом антиоксидантів і вітамінів є дуже важливим, тому що це те, що наш організм не може виробляти сам. Ці антиоксиданти та вітаміни допомагають відновити пошкоджену шкіру, зменшити появу зморшок і полегшити зміну кольору шкіри. Вживаючи найсмачніші фрукти та овочі, ви отримуєте всі чудові вітаміни та антиоксиданти.
  • Усунути пошкодження, які вже виникли. Поговоріть зі своїм дерматологом або фахівцем з догляду за шкірою щодо початку протоколу лікування в офісі з використанням таких процедур, як мікродермабразія, пілінги, мікроголки або IPL (інтенсивне імпульсне світло). Усі ці процедури можуть допомогти прискорити видалення коричневих сонячних плям, які проявились на поверхні шкіри, а також тонких ліній і зморшок. Удома послідовний режим догляду за шкірою може допомогти відновити деякі видимі пошкодження внаслідок згубного впливу сонця.

Використовуючи трохи здорового глузду в поєднанні з сучасними технологіями догляду за шкірою, ви можете тривалий час перебувати на сонці та мати чудову шкіру!