Як вибрати надійний банк для відкриття депозиту

Сьогодні багато українців, намагаючись зберегти гроші від інфляції, відкривають депозити у банках. Практично всі учасники ринку пропонують вигідні умови за вкладами та обіцяють стабільний прибуток, але вибрати відповідний фінансовий заклад не так просто, як здається. Розберемося з тим, на що варто звертати увагу та чому Банк Львів — оптимальний вибір з усіх наявних.

 

Перше, що потрібно зробити, — це визначитися з метою, для якої вам потрібен банківський заклад. Можливо, ви хочете додатково отримувати заробітну плату на картку або відкрити овердрафт, крім депозиту. Потрібно розуміти, які послуги надають банки та якими ви користуватиметеся. Не варто обмежувати свої можливості. Чим більше пропозицій фінансового закладу — тим краще. Головне, щоб їх не нав'язували.

 

На що звертати увагу

 

Розглянемо основні пункти, які необхідно вивчити, перш ніж відкривати депозит:

  • Отримайте всю можливу інформацію про банк. Зробити це можна через інтернет. Перевірте, чи має організація ліцензію, дозвіл на роботу, перегляньте фінансову звітність. Прочитайте форуми фінансових аналітиків. Вивчіть відгуки клієнтів, щоб розуміти, з чим вам доведеться зіткнутися в реальності.
  • Уточніть, чи входить організація до програми гарантування вкладів. Це обов'язкова умова. Пам'ятайте, якщо банк з тих чи інших причин збанкрутує, то вам повернуть ваш депозит.
  • Знайдіть найближчі відділення біля вашого будинку. Вам так чи інакше доведеться відвідати філію, щоб відкрити рахунок. Тому якщо найближче відділення знаходиться за кілька десятків кілометрів від вас, то зробити це буде незручно.
  • Зважайте на історію фінансового закладу. Чим старша компанія, тим більше варто їй довіряти. Але вік — не головна умова. Звертайте увагу на фінансову стабільність та зручність обслуговування.
  • Оцініть рейтинг закладу. Вибирайте партнерів, які перебувають на перших місцях. Це означає, що їм довіряють більшість українців.

 

Також потрібно порівняти розміри процентних ставок за депозитами. Банк Львів пропонує одні з найвигідніших умов для клієнтів — 18 % річних у гривні або 1,75 % в іноземній валюті.

 

Наполегливо не рекомендуємо робити вклади у різні фінансові організації та кредитні спілки. Найчастіше вони обіцяють вищий відсоток за депозитами, але при цьому ризики їх закриття значно вищі. Як правило, вони працюють кілька років або навіть місяців, після чого банкрутують та пропадають із грошима клієнтів. Тому робіть вклади лише в офіційних банках, бажано в тих, які мають іноземний капітал. Це буде додатковою гарантією безпеки ваших грошей.

 

Джерело: Сайт www.banklviv.com