Як розпалити вогонь у стосунках одним подарунком?

Вона тендітна особа, яка заманила у свої броди вашу заблукавшу душу. Дівчина, яка підтримує не лише словами, але й теплими обіймами. Це людина, якій ви хочете загорнути весь світ в маленьку коробочку і піднести просто у її руки. Та, як би ви не старались, коли підходить час дарувати подарунки, ви впадаєте у відчай. Чому так важко вибрати презент людині, яка розуміє вас з півслова? Чому стільки метушні навколо маленької людини? Бо тільки вона здатна розпалити пристрасть, захопити увагу та діяти немов наркотик. Такі теплі відносини неодмінно заслуговують на підтримку. Їх потрібно берегти та цінувати. А це і є нашою місією. Ми допоможемо вам вибрати такий подарунок дівчині, щоб вона захоплювалась вами ще пристрасніше!

Готуйтесь вибирати та приймати подяку!

Враження та спогади:

 • Запис сингла. Любить співати
 • Фотосесія Love story. Якщо ви недавно почали свій спільний шлях і не маєте спільних фотографій, то час настав. Щасливі початкові моменти, закарбовані на фотокартках – те, що так приємно буде розглядати в майбутньому. А на bodo ви знайдете фотографа, який розпакував спільний шлях безлічі щасливих пар.
 • Романтична вечеря. Свічки, смачна їжа, шампанське, тиха мелодія та спокійна атмосфера вечора. Ви відчуєте навіть те, про що вона зараз думає.

Матеріальні та романтичні:

 • Сертифікат у Victoria`s Secret. Великий асортимент товарів – парфуми, свічки, косметика, білизна, спортивні костюми та безліч чого іншого. Вона зможе вибрати саме те, чого душа бажає.
 • Аромасвічки. Як сильно дівчата залежні від
 • Скляна банка з записками “Чим ти мене зачарувала”. Завжди цікаво дізнатись, чим саме ми притягуємо людей. Підсолодіть її моменти своїми.
 • Прикраси. Спершу подивіться, що ваша обраниця любить носити: сережки, підвіски, персні, браслети, золото, срібло, біжутерію. А далі – справа за вашою фантазією та вподобаннями.

Те, від чого потрібно відмовитись або як замінити подарунки-розчарування

 • Пилозбірники – статуетки, скарбнички. Навіть якщо вона посміхнеться, по очах прочитаєте стрічки розчарування. Як ці речі показують ваше захоплення та цінність?
 • Канцтовари. Думаєте, вона не здатна купити собі ручку і блокнот? Якщо ж ви таки націлені та знаєте, що вона таке полюбляє, спитайте, оцініть справді цікаві ідеї: планер, щоденник, фітнес-трекер.
 • Посуд. Такий варіант пасує дарувати жінці, тещі, бабусі, але дівчина не віддячить вам таким же ж поглядом, як вони. Альтернатива: горнятка з романтичними, оригінальними написами.
 • Гроші. Думка, що вона сама купить, що хоче – неабияк оманлива. Адже якщо вона хоче, то неодмінно натякне або скаже. Та якщо у неї на цей момент немає таких нагальних потреб щось купити, вона просто витратить їх на щось практичне. А хіба подарунок це не згадка?
 • Парфуми. Наскільки б ви добре не знали свою дівчину, шанс відгадати правильний аромат – дуже низький. З досвіду багатьох чоловіків, які радять не витрачати даремно гроші на “не той” аромат, радимо вам забути про цю ідею. Єдиний варіант: підгледіти її улюблені та поновити баночку пахучого зілля.

Підтримуйте вогонь стосунків гарячими подарунками!