Як отримати доступ до медичних послуг у вашому смартфоні?

Швидко записатись до необхідного лікаря? Отримати електронний рецепт? Замовити ліки онлайн? Все це наразі доступно у вашому смартфоні. Електронний додаток Doc.ua — це зручна онлайн-медицина. Встановивши його, ви отримаєте доступ до величезної бази лікарів зі всієї України, різноманітним акціям і спеціальним пропозиціям. Що ж пропонує додаток?

Запис до лікаря

Якщо вам потрібно терміново потрапити до лікаря, з додатком Doc.ua зробити це легко. Ви можете вибрати один з двох варіантів:

  • записатись до клініки;
  • здійснити виклик додому.

Для цього вам потрібно вибрати відповідного фахівця та визначитись з датою та часом консультації. Запис здійснено! Заздалегідь сплачувати нічого не потрібно. Сервіс не бере комісійних. А якщо ви не знаєте, до якого фахівця звернутись, ще й допоможе вибрати відповідного спеціаліста. Просто зверніться до кол-центру та отримайте розгорнуту консультацію за вашою проблемою. Допомога кваліфікована. Кожен куратор медичного сервісу має відповідну освіту.

Онлайн-консультації

Якщо ви не хочете або не маєте змоги прийти до клініки, можна скористатися можливістю замовити онлайн-консультацію. Для цього перейдіть у відповідний розділ додатка або сайту Doc.ua і виконайте прості кроки.

Трапилась біда і потрібна термінова допомога? Зверніться до чергового терапевта чи педіатра та отримайте миттєву консультацію. Якщо вам необхідні специфічні ліки, лікар одразу випише електронний рецепт. Тому придбати їх не стане проблемою.

Замовлення ліків

Відповідна кнопка в додатку або розділ «Аптека Doc.ua» дає змогу придбати ліки з доставкою. Замовлені препарати можна також забрати самостійно з обраної аптеки у вашому місті та отримати найнижчу ціну.

Doc.ua робить все, щоб ви могли насолоджуватись зручною та якісною медициною в смартфоні. Сервіс дбає про кожного пацієнта, зберігає конфіденційність даних і стає краще з кожним днем. Скористайтесь усіма перевагами медичного сервісу та дбайте про здоров’я!