Як досягати успіху в прогнозуванні результатів кіберспортивних змагань

Кіберспорт - дисципліна, у якій гравці змагаються на віртуальних локаціях. Існує величезна кількість ігор, що дає змогу робити різноманітні ставки на кіберспорт. Найчастіше обирають CSGO та Dota 2. Це досить популярні розваги, за якими є багато турнірів і змагань. Фанати в усьому світі стежать за зустрічами улюблених команд, переживають за фаворитів і роблять ставки на CSGO та Dota 2.

Ставки на CSGO і Dota 2: що потрібно знати

CSGO - популярний шутер, у який грає дві команди по п'ять учасників. Суть гри в тому, що терористи повинні поставити бомбу і підірвати базу, а контртерористи повинні перешкодити цьому. Dota 2 - гра в жанрі MOBA. У ній також грає дві команди по п'ять осіб. У кожного колективу є своя вежа, яку потрібно захищати. Завдання суперників - зруйнувати цю вежу. На відміну від CSGO, у цій грі в кожного користувача є своя роль. Якщо в CSGO кожен гравець може бути на позиції снайпера, або люлькера, то в Dota 2 саппорт не зможе стати люлькером. Тому, щоб робити успішні ставки на Dota 2, важливо знати всі особливості гри.

Незалежно від типу гри, є загальні ставки на кіберпорт. Наприклад:

 • на переможця матчу;
 • тотали;
 • фори;
 • індивідуальні показники геймерів.

Матч у кіберспорті триває доти, доки одна з команд не набере більшу кількість переможних карт. За хорошої аналітики це можна правильно вгадати. Також можна передбачити тотал за картами та кількістю раундів. Фора - перемога команди за певних умов. Це може бути плюс або мінус певне число від реальної кількості очок.

Ставки на кіберспорт можна робити як на весь матч, так і на кожну карту. Також є результати для всієї команди та окремо для кожного гравця.

Правила виграшного беттінгу на кіберспорт

Для виграшного беттінгу краще вибирати більш знайому дисципліну. Ставки на Dota 2 можуть здатися складнішими через велику кількість ролей і позицій. У цьому випадку краще вибрати ставки на CSGO, оскільки ця гра трохи простіша.

Є загальні моменти, які допоможуть робити виграшні ставки на кіберспорт:

 • хороший букмекер;
 • стратегія ставок;
 • детальна аналітика.

Робити будь-які ставки найкраще на перевірених сайтах. Це дасть впевненість у тому, що користувач гарантовано зможе вивести виграш і зможе поставити на будь-який результат. Тому варто перевірити чи є на платформі ставки на кіберспорт і потрібна дисципліна. Також обов'язково варто ознайомитися з відгуками інших користувачів. Це найпростіший варіант дізнатися про всі переваги та недоліки беттінгової компанії.

Стратегія ставок - те, що допоможе знизити ризики. Можна робити ставки на CSGO на лідерів. Це найпростіший варіант. Команди, які займають топові місця в рейтингу, найчастіше забирають перемогу. Ставки на Dota 2 на лузерів - ще один варіант. Це досить непередбачуваний вид спорту, і часто андердоги забирають призи за переможні місця.

Аналітика - основа успішних ставок на кіберспорт. Варто ознайомитися не тільки з особливостями кожної гри, а й дізнатися стиль кожної команди, мотивацію на перемогу. Також не потрібно випускати з виду особливості турніру. Популярні команди навряд чи будуть зацікавлені в перемозі на локальному змаганні. Тому можна сміливо робити ставку на слабкий колектив.

Особливості ставок на кіберспорт

Робити ставки на кіберспорт просто. Достатньо вибрати результат, поставити суму і дочекатися результату матчу. Але в Dota 2, CSGO та інших дисциплінах є свої особливості. Наприклад, економічні раунди. Це частина гри, під час якої гравці максимально економлять гроші, щоб потім купити хорошу зброю та артефакти. І саме цей раунд може кардинально змінити хід гри.

Найкраще дивитися трансляцію і робити ставки в лайв. Це дає змогу:

 • стежити за динамікою гри;
 • коригувати результати подій;
 • зловити максимально високі коефіцієнти;
 • краще розібратися в тонкощах гри.

Лайв ставки на кіберспорт дають змогу отримати максимальний виграш. Вартість результатів може кардинально змінюватися під час гри. І при хорошій аналітиці та розумінні мотивації команди можна забрати солідну суму.

По лінії є спеціальні ставки з досить високими коефіцієнтами. Наприклад, для CSGO це ейс. Ситуація, в якій один гравець вбиває всіх п'ятьох супротивників. Також часто ставлять на купівлю певної зброї або вибух бомби в першому і шістнадцятому раунді. Спеціальні ставки Dota 2 це перша кров, потрібно вгадати хто першим зробить убивство. Або ж хто першим зробить десять убивств.

Важливо розуміти, що кіберспорт - дуже непередбачувана дисципліна. І в разі поразки не варто намагатися відігратися. Також краще не ставити на кілька матчів одразу. Для підстраховки можна вибирати результати для кожної карти. Це мінімізує ризики.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.