Як доставити товар з Китаю: поради для новачків

Як доставити товар з Китаю: поради для новачків

Хочете дізнатися про способи доставки товарів з Китаю? Читайте наш матеріал, у якому ми даємо корисні поради щодо перевезень, розповідаємо чому доставка товару з Китаю в Україну морем найвигідніша, а також говоримо про те, як можна делегувати це питання професіоналам та не переживати за свої кошти й товар.

Чому доставка товарів з Китаю — це вигідно

Усі знають, що купувати у Китаї вигідно, тому що ціни на товари дуже привабливі. Але у чому вигода саме доставки з Китаю? Ось декілька її переваг:

  • Вигідна ціна при відправці збірних вантажів.
  • Недорога доставка морем.
  • Є можливість швидкого отримання товарів через авіаперевезення.
  • Відправлення до 150 євро не потребують сплати податків.
  • Можливість отримати знижку на доставку та товар. Саме китайські постачальники часто йдуть на поступки та роблять знижки гуртовим покупцям, тож при доставці товарів з Китаю ви можете добре зекономити.

4 важливі речі, які ви маєте знати про перевезення товарів з Китаю 

Перед тим як доставити товари з Китаю, треба врахувати декілька важливих факторів, які стосуються перевезень:

1. Не існує універсального, найкращого способу доставки, бо кожен з варіантів має свої плюси й мінуси. Тож обираючи спосіб перевезення, слід врахувати важливість термінів отримання товару, можливість швидкого збуту, вид, вагу та об’єм вантажу.

2. Якщо вас цікавить саме як дешево доставити товар з Китаю, обирайте морські перевезення. Цей спосіб буде найдоступнішим за ціною.

3. Враховуйте те, що скоріш за все, вам доведеться шукати перевізника, бо більшість китайських виробників не надають послуги доставки, а тільки пакують та відправляють товар у пункт видачі.

4. Обираючи між китайським виробником, що може доставити товар, та транспортною компанією, пам’ятайте, що другий варіант буде вигіднішим.

5. Шукаючи перевізника самостійно, переконайтесь у його надійності та гарній якості послуг.

6. Якщо ви замовляєте невелику партію товарів, домовляйтесь про збірні контейнерні перевезення. Це буде зручно і недорого.

7. Доставка невеликих товарів з Китаю може бути вигідною навіть при виборі авіаперевезення, при умові їх високої вартості.

Обирайте надійного логістичного партнера

Щоб не думати про те, як доставити товар з Китаю та врахувати усі важливі нюанси, довірте перевезення професіоналам M3Cargo.

1. Ми отримаємо ваш товар на китайському складі та перевіримо його, щоб ви були впевнені у якості замовленої партії.

2. Складемо усю необхідну документацію та забезпечимо транспортування вантажу з китайського складу на судно.

3. Проведемо розмитнення вантажу та супроводимо його на усіх етапах проходження митниці.

4. Отримаємо вантаж в Україні та доставимо його у ваше місто за вказаною адресою отримання.