Види заробітку на криптовалюті та переведення її в готівку: як вивести USDT на картку

Більшість новачків переживають щодо виводу криптовалюти на свою карту, адже це може здаватися чимось дуже важким та нереальним. Насправді ж таке переведення займає кілька хвилин часу. Головне не потрапити на шахраїв, адже саме через них з'являється цей страх не виведених коштів з платформи. 

У цій статті ми розкажемо, що таке крипта, як на ній можна заробити та, звичайно, як швидко та безпечно виводити кошти з платформи на свою кредитну картку.

Що таке крипта?

Криптовалюта - це віртуальний актив, який розробляється, з'являється та використовується лише у мережі. На відміну від фіатних валют, криптовалюта не підпорядковується регулюванню жодній офіційній державній установі, жодному органу управління і тд. Курс крипти та його актуальність на цифровому ринку регулює сам користувач. Адже вкладаючи у криптовалюту, він підвищує її курс, а продаючи - знижує. Звичайно, що дії однієї людини не особливо впливають на зміну курсу, але ж одночасно можуть проводити транзакції тисячі або мільйони людей, які усі разом і утворюють волатильність валют на ринку. 

Можливо ви звернули увагу, що вартість цифрових валют у криптовалютному стакані змінюється кожну секунду. Це говорить про те, що їх актуальність постійно змінна, адже користувачі безперервно проводять криптовалютні операції, купуючи, продаючи та обмінюючи монети. 

Як можна заробити на криптовалюті?

Заробіток на криптовалюті має досить багато варіантів. Можна виділити кілька основних:

Інвестиція у криптовалюту

Роздивимося цей вид заробітку у парі USDT / BTC. Купуючи сьогодні Біткоін за 17-20 тисяч USDT ви зможете відслідковуючи курс протягом року або кількох продати монети за більш вигідною ціною. Це вважається довготривалою інвестицією, яку потрібно дуже уважно прораховувати, вклавши у правильну валюту, адже окрім заробітку можна і втратити свої кошти, натрапивши, наприклад, на проект шахраїв.

До речі, для того, аби інвестування виправдало свої очікування рекомендуємо обирати криптовалюту, на якій ви можете обирати не лише звичайні ринкові ордери для купівлі та продажу криптовалюти, але й ліміт-ордери. Таким чином ви зможете виставити ціну, нижче якої ви не хочете продавати вашу криптовалюту, та ціну, вище якої ви не хочете її купувати. Ліміт-ордери працюють автоматично за заданою вами задачею, тобто ви не маєте слідкувати за змінами курсу кожну секунду, ваш ліміт-ордер сам все зробить у потрібний момент.

Заробіток на різниці курсі

Заробіток на різниці курсу вважається не таким небезпечним та складним, як попередній вид заробітку, проте і отриманий дохід тут вийде набагато меншим. 

Працює це наступним чином: користувач купує криптовалюту за нижчою ціною, а продає за вищою, тобто, все дуже просто. При купівлі-продажу криптовалюти її вартість може мінімально відрізнятися, але за рахунок кількості проведених операцій та їх розміру користувач зможе непогано заробити. Такий вид має мінімальні ризики, адже і суми заробітку, і суми втрат є незначними.

Заробіток на обміну валюти

Один із найулюбленіших видів заробітку користувачів - це заробіток на обміну валюти. Сьогодні обмінники криптовалют існують як в онлайн, так і в офлайн вигляді. Проте, звичайно, що онлайн обмінниками користуватися набагато зручніше, адже для цього необхідні лише:

 • вихід до мережі;
 • надійна криптовалютна платформа;
 • кошти на перший обмін.

Обмінник криптовалюти може бути окремою платформою або одним із сервісів платформи. Наприклад, великі міжнародні криптобіржі, як WhiteBIT часто пропонують багато різних сервісів для заробітку своїм користувачам. Адже до вигідного інвестування у криптовалюту необхідно пройти певний шлях, аби розібратися, як влаштований цей ще досить новий світ. 

Заробіток на зберіганні криптовалюти

Деякі проекти нараховують своїм користувачам бонуси просто за зберігання криптовалюти, особливо, якщо це ще новий проект. Вигідно обом сторонам: і користувачеві, і розробнику монети. Адже перший інвестує, додатково отримуючи бонуси, а другий - популізує свій проект.

Заробіток на реферальній програмі

Реферальна програма - це вид заробітку, з яким легко впорається і новачок, адже для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

 • поділитися реферальним посиланням криптовалютної платформи, на якій ви зареєстровані;
 • очікувати нарахування бонусів від своїх рефералів.

Щодо нарахування бонусів, то вони автоматично з'являються на балансі користувача, який поширив свій реферальний лінк. 

Бонуси - це частина комісій за проведені транзакції рефералів. Кожна платформа встановлює свої правила, але зазвичай вони не перевищують 50% суми комісії.

Заробіток на стейкінг планові

Стейкінг план - це вид заробітку, який нагадує банківські депозити. Вони є дуже популярними активностями серед новачків світу криптовалюти. Адже для цього необхідно лише:

 • обрати криптовалютну платформу;
 • пройти всі необхідні етапи для реєстрації на ній;
 • поповнити баланс;
 • перевести кошти на необхідний вид балансу;
 • на сторінці реферальної програми обрати монету та план, від якого буде залежати кількість нарахованих відсотків по його завершенню;
 • а після завершення плану перевести кошти на баланс та вивести на свою картку (нижче розповімо, як це зробити).

Звичайно, що чим довший план ви оберете, тим більші відсотки будуть нараховані. Також можна відкрити кілька різних планів, як коритких, так і на більш тривалий термін.

До речі, майте на увазі, що необхідно дочекатися повного завершення плану, адже якщо ви вирішите закрити його хоча б на годину раніше, то відсотки автоматично зникнуть і ви отримаєте лише ту суму, яку вклали.

Як купити криптовалюту в Україні?

Криптовалюта - це віртуальна валюта, яка не має фізичного місця існування. Тому при бажанні купити криптовалюту саме в Україні ви можете скористатися послугами криптовалютної платформи з українськими коренями, наприклад, криптовалютної біржі WhiteBIT. Тому що фізичне місцезнаходження в Україні користувача жодним чином не вплине на придбання криптовалюти. 

Обравши криптовалютну платформу на ній потрібно зареєструватися та бажано прочитати усі поради та часті питання, особливо, якщо ви новачок. Адже ви знайдете там дуже багато корисної та цінної інформації для себе. Після цього потрібно обрати валюту, яку ви бажаєте купити, наприклад, USDT, її курс, мінімальну суму депозиту та комісію. Ці всі показники грають важливу роль при вкладанні коштів, адже при неправильних діях кошти можуть просто залишитися “у повітрі”. Тому будьте уважні.

Як вивести криптовалюту на гривневу картку?

Виведення коштів на будь-яку кредитну карту, у тому числі і гривневу - зовсім не важка задача, проте потребує максимальної уваги, в принципі, як і будь-які фінансові операції.

На сторінці основного балансу користувач має обрати криптовалюту, яку хоче зняти та натиснути “вивести”. Після чого зазвичай кожна криптовалютна платформа підказує наступні кроки. Потрібно ввести адресу картки, якщо вона ще не збережена та підтвердити операцію. Зазвичай під час підтвердження вам платформа показує суму комісії за виведення (вона може зніматися не з усіх монет). Якщо ж ні, то ви самі можете її перевірити на сторінці комісій усіх валют платформи і, також, не забувайте перевіряти мінімальну суму виводу, особливо, якщо ви вирішили “погратися” невеликими сумами для навчання.

Швидкість надходження коштів залежить від банку, якому належить картка користувача. Проте, зазвичай, такі транзакції нараховуються максимум протягом одного дня, а зазвичай - до 1 години.