В Івано-Франківську провели турнір з тхеквондо пам’яті «Спікера»

В обласному центрі Прикарпаття відбувся II Відкритий турнір з тхеквондо (WTF – Світової федерації тхеквондо), присвячений захисникові України, бійцю Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» (ДУК «ПС») Андрієві Витвицькому «Спікеру».

А. Витвицький – учасник Революції на Майдані в Києві з початку грудня 2013 року. На Майдані пройшов найскладніші і найважчі бої й протистояння з «беркутнею», зокрема й у період 18-20 лютого 2014-го. З перших днів російсько-української війни пішов добровольцем на фронт. Воював спершу у складі 5-го Окремого батальйону (ДУК «ПС»). У місці його дислокації в Покровську у місцевій греко-католицькій церкві взяв шлюб з Олександрою Гончарук. У них є донечка Надійка. Згодом «Спікер» Андрій Витвицький воював у бойовій групі «Черепашки» (ДУК «ПС»). Шлях воїна обірвався 16 січня 2018 року на передовій у районі Авдіївки…

У відкритті змагань взяли участь матір «Спікера» Тетяна Витвицька, його побратими з ДУК «ПС» Василь Байда («Дід»), Віталій Мартинов («Тихенький»), командир 4-ї резервної сотні ДУК «ПС» «Мазепа», голова родин полеглих Степан Чомко, представник Міністерства у справах ветеранів ВолодимирВеркалець. Заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко та директор департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Віталій Матешко подарували матері героя квіти й побажали спортсменам провести змагання у чесній і безкомпромісній боротьбі. З напутніми словами до своїх вихованців звернувся і президент ГО «Центр підготовки чемпіонів «Золотий Дракон» Ігор Йосипів.

У спортивних заходах взяли участь близько 100 юних спортсменів, які показали високий рівень підготовки. Організаторами змагань виступили вже згадуваний «Золотий Дракон», а також громадські організації – «Об’єднання учасників бойових дій, добровольців, волонтерів та інвалідів «Легіон Галичина», «Добровольчий український корпус» та «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти пропавши в зоні АТО». Турнір відбувся під патронатом міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Побратими Андрія Витвицького разом із матір’ю Спікера» відвідали його могилу на міському кладовищі у Чукалівці, де поклали квіти і помолилися.