«Укрпошта» нарешті відкрила «світ читання»…

На «торги» виставлено понад 3,3 тисячі закордонних, центральних і місцевих видань, серед яких на чільному місці – й газета «Галичина».

Після тривалої пролонгації цієї «дати» «Укрпошта» таки розпочала передплату газет і журналів на 2021 рік. У її електронних та друкованих каталогах – більше 3 300 найпопулярніших видань: понад 1 350 всеукраїнських, більш як 1 250 обласних і районних та майже 700 закордонних.

Оформити передплату на закордонні газети й журнали можна буде до 3 грудня, а на видання державної сфери розповсюдження – до 16-го. Дату ж завершення передплати на місцеві видання (обласні, міські, районні) визначатимуть відповідно до укладених договорів з їхніми редакціями.

«Світ змінюється, і вже декілька років поспіль число онлайн-медіа та їхня популярність зростають, а попит на друковані видання, на жаль, знижується. Боротися з прогресом безглуздо, але надати комфортні умови для отримання послуг ми можемо. Адже за передплатою тільки на цей рік «Укрпошта» доставить споживачам майже 240 млн примірників друкованих видань. У селах, де віддають перевагу друкованим медіа, запускаємо пересувні відділення, щоб наші клієнти швидко та надійно отримували пресу й інші послуги навіть у найвіддаленіших куточках країни. А в містах, де люди звикли замовляти послуги через інтернет, пропонуємо користуватися онлайн-передплатою, що зручно і швидко. Обирайте улюблене видання та передплачуйте газети і журнали», – зазначив директор департаменту поштових послуг АТ «Укрпошта» Сергій Гречко.

Оформити передплату на 2021 рік можна у всіх поштових відділеннях, яких в Україні понад 11 000, або через листоношу. Крім того, повторимо, під час карантину зручно та безпечно оформляти передплату онлайн. На сайті компанії за 3-5 хвилин можна з переліку обрати будь-яке центральне, місцеве чи закордонне видання та оплатити платіжною карткою вартість його передплати. Для зручності користувачів на сайті пошук видань можна здійснити за назвою та індексом, а також за їхньою тематикою.

Клієнти «Укрпошти» ще можуть долучитися до благодійної передплати дитячих видань на адресу будь-якого будинку-інтернату України в рамках проєкту «Відкрий дитині світ читання». Обрати дитячий заклад та необхідні видання можна через окремий каталог, що є у відділеннях, а також на сайті «Укрпошти». Передплативши дитяче видання на адресу дитячого будинку, споживачі стають учасниками розіграшу призів акції «Я люблю передплату».

Також «Укрпошта» збільшила кількість робочих днів у найбільш завантажених відділеннях по всій Україні на час «високого» сезону. Адже саме до новорічних і різдвяних свят обсяги відправлень національного поштового оператора значно зростають. Тим-то з 1 листопада без вихідних працює 200 відділень «Укрпошти», а з 1 грудня до них додасться ще 50 поштових офісів, більшість з яких розташовані в обласних центрах та великих містах України. В тому переліку й три поштові відділення на Прикарпатті: в Івано-Франківську – на вулиці Галицькій, 124-а, в Коломиї – на вул. Чорновола, 47, в Калуші – на проспекті Лесі Українки, 19. Тут уже від найближчих вихідних працюватимуть у суботу і неділю, правда, за дещо коротшим графіком, ніж у будні.

За матеріалами пресслужби АТ «Укрпошта».