У «Контінентал» стартувала посівна кампанія

Структуру цьогорічного посіву на полях «Контінентал Фармерз Груп» змінено під впливом подій в Україні. Крім традиційних для компанії культур, соняшника, кукурудзи та сої, «Контінентал» додав і гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, і ще тисячу гектарів відвів під цукрові буряки. А загалом компанія планує засіяти близько 100 тис. га.

Паралельно із сівбою «Контінентал» розпочав посадку картоплі, площі під яку так само збільшили – до понад двох тисяч гектарів. Власна насіннєва картопля компанії відсортована і готова до висаджування, а також заздалегідь закуплено й імпортне насіння.

Картопля традиційно є стратегічною культурою для «Контінентал», однак під час військових дій вона набула нового, ще важливішого значення. Щодня «Контінентал» відправляє понад 60 тонн картоплі в гарячі точки України – вже надано понад 1,5 тис. тонн такої гуманітарної допомоги.

Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен зазначає, що цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах.

«Цьогорічна посівна стане найвідповідальнішою за всю історію не тільки нашої компанії, а й нашої країни. Ми дотримуємося обраних виробничих технологій, працюємо з урахуванням усіх заходів безпеки. На весняний сезон забезпечені необхідними ресурсами. Ми зробимо все для того, щоб Україна була з хлібом, – підкреслив Георг фон Нолкен. – Дякую кожному співробітникові нашої компанії за невтомну працю без вихідних та з максимальним залученням у процес. Кожен вихід у поле, робота в офісах чи на ремонтних базах відстоює надважливу місію – захист країни від продовольчої кризи», – наголосив він.

«Контінентал» також і надалі проводить агротехнологічні операції на посівах озимих відповідно до термінів відновлення їхньої вегетації. У структурі озимини найбільшу площу займають стратегічно важливі для продовольчої безпеки країни культури – пшениця (40,1 тис. га) та ячмінь (11,4 тис. га).