У «Контінентал» набрала розмаху весняна посівна

На полях «Контінентал Фармерз Груп» триває посів ярих культур. Стартували сівбою цукрових буряків та соняшнику. Також компанія вже розпочала посадку картоплі. До посівних робіт приступили вчасно. Роботи активно тривають у Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

«Ми вступили в інтенсивну фазу весняної посівної, погодні умови наразі сприятливі, – коментує Костянтин Шитюк, операційний директор «Контінентал Фармерз Груп». – Сівалки зайшли у поля, дотримуючись агрономічних термінів, і в міру того, як дозріває ґрунт. Паралельно ми завершуємо закриття вологи на озимій пшениці та реалізуємо програму весняного захисту рослин озимого ріпаку. Робити будь-які прогнози щодо ярих поки що зарано, але ми впевнені у своїй технології: площі під посів підготовлено належним чином, необхідними ресурсами компанія також цілком забезпечена».

Загалом під ярі культури у 2024 році «Контінентал» відвів 93,5 тис. га. Вагому частку в них становлять соя та кукурудза – відповідно 46,5 і 28,5 тис. га. Соняшник у структурі посівних площ займає 13 тис. га, цукрові буряки – 3,28 тис. га, картопля – 1,8 тис. га, інші ярі культури – близько пів тисячі гектарів.

Нагадаємо, напередодні старту весняно-польових робіт «Контінентал Фармерз Груп» істотно оновила свій технічний парк, придбавши нові трактори, сівалки, обприскувачі, розкидачі та ін.