У «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала новий виробничий сезон сівбою соняшнику – ця культура займає 37,4 тис. га. У структурі посівів компанії є також соя (27,8 тис. га) та кукурудза (32,1 тис. га), їх почнуть сіяти відповідно до агрономічних термінів. Усього під ярі культури нинішнього року в «Контінентал» відведено 97,4 тис. га, ще 360 га – під сидеральні. Компанія починає тестувати культури, які дають добрий урожай у посушливих умовах. Зокрема вперше цього року агрохолдинг сіятиме сорго.

У компанії зазначають, що попри дещо пізнішу порівняно з минулим роком весну всі весняні польові роботи, в тому числі й посівна, розпочалися в заплановані терміни. Аграріїв забезпечено насінням, засобами захисту рослин та добривами. Готовий до початку посівних робіт і технічний парк «Контінентал».

«До посівної кампанії ми готувалися завчасно, і тепер «Контінентал» цілком забезпечений технікою. Ми інвестували в оновлення ґрунтообробних знарядь і посівної техніки. Усі сівалки капітально відремонтовано, обладнано системами висівання Precision Planting та внесення рідких добрив. Також і далі інвестуємо в розвиток систем точного землеробства, – коментує операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук. – Якщо оцінювати цей сезон, то можу відзначити якісніший стан посівів після зими, краще забезпечення вологою. Загалом цьогорічна весна більш сприятлива для аграріїв».

Компанія також розпочала садити картоплю, під яку цього сезону відведено 1,9 тис. га. «Контінентал Фармерз Груп» вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі її сорти, використовує власний та імпортний насіннєві матеріали.

Озимі культури, загальна площа яких у «Контінентал» становить 89,6 тис. га, перезимували добре. На їхніх посівах теж проводять агротехнологічні операції відповідно до термінів відновлення вегетації рослин.