У часі Різдва: огляд газети «Галичина» за четвер, 16 січня

«Галичина» продовжує тему новорічно-різдвяних святкувань, тож номер відкриває інтерв’ю журналіста Романа Івасіва з відомим у нашому краї диригентом, кандидатом мистецтвознавства, заслуженим діячем мистецтв України Ігорем Дем’янцем, котрий є одним з ініціаторів і засновників Міжнародного різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».

Цими святковими днями відзначає 65-літній ювілей відомий на Прикарпатті освітянин, поет, математик Богдан Томенчук. Мандрівку в часі знаковими роками в його біографії пропонує читачам Ольга Мончук.

Про сьогодення і плани опільського селища Букачівців на сторінці під рубрикою «Українські реформи» розповідає журналіст Ігор Лазоришин.

Чимало прикарпатців переглядають улюблені телепередачі через супутник. Тому тема кодування найпопулярніших українських телеканалів актуальна і болюча для багатьох. Як не залишитися без телесеріалів, науково-популярних передач, мультфільмів і всього, що пропонує «ящик», детально роз’яснює в інтерв’ю з представником Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області Ігорем Масловим “Телевізія стає платною?” Ігор Никорович.

Що принесуть українцям зміни до трудового кодексу, як проходить реформування в обласній дитячій клінічній лікарні, як живе нині Угринівська ОТГ – про все це та багато іншого ви теж дізнаєтесь зі сторінок свіжого номера “Галичини”. І, звісно, заглянете в програму телепередач на наступний тиждень – що цікавого там?

Вичерпніше про події в Україні і світі читайте на сайті часопису.