Торік на Івано-Франківщині «Контінентал Фармерз Груп» сплатив понад 49,6 млн грн податків і спрямував 1,8 млн грн на соціальні проєкти

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені у 2020 році податки та реалізовані соціальні проєкти. Зокрема за попередній рік її підприємства, розташовані в Івано-Франківській області, сплатили 49,6 млн грн податків. Розмір соціальних інвестицій, які «Контінентал» виділив минулого року населеним пунктам Івано-Франківщини, перевищив 1,8 млн грн. Загалом на території п’яти областей Західної України, де працює «Контінентал Фармерз Груп», за попередній рік до бюджетів усіх рівнів було сплачено понад 923,3 млн грн, що на 253,2 млн грн більше, ніж у 2019-му.

На соціальну підтримку громад «Контінентал» спрямував 30,8 млн грн, серед яких понад 8,5 млн грн – на допомогу в боротьбі з COVID-19. Від початку поширення захворювання в Україні компанія підтримує лікарні та ФАПи на територіях своєї присутності, забезпечуючи медиків засобами захисту, необхідним обладнанням та інвентарем. Зокрема кисневі концентратори передали в медичні заклади Галицького, Городенківського, Коломийського, Рогатинського, Тисменицького районів, а медики отримали 76 комплектів індивідуального захисту. Для боротьби з небезпечним вірусом Івано-Франківщина отримала від «Контінентал Фармерз Груп» фінансування на 834,5 млн грн.

«Торік весь світ зіштовхнувся з викликом під назвою COVID-19. Ми вчилися жити й працювати по-новому і водночас посилено допомагали громадам та медикам. Майже 2 млн грн було спрямовано на купівлю кисневих концентраторів, спільне придбання апаратів ШВЛ, – коментує генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Компанія старалася допомогти кожному населеному пункту, де вона працює. Купували респіратори, маски, засоби захисту та дезінфекції не лише для медиків, а й для поштарів та соціальних працівників, чия робота передбачає велику кількість контактів з людьми. Пандемія – це наша спільна проблема, якій можемо протистояти, тільки об’єднавши наші зусилля».

Попри складнощі, пов’язані з COVID-19, «Контінентал» не забував про щоденні потреби й проблеми громад. Виділяли кошти з соціального бюджету, щоб реалізувати проєкти у сферах благоустрою, духовності, інфраструктури, культури. Серед масштабних – підведення водогону у ФАПі в с. Виноград Коломийського району (155 тис. грн), встановлення вуличного освітлення в с. Новий Мартинів Галицького району (40 тис. грн), ремонт огорожі кладовища та тротуару в с. Сороки Городенківського району (43,1 тис. грн).

На реалізацію інфраструктурних проєктів на території області у 2020 році «Контінентал Фармерз Груп» спрямував понад 144 тис. грн. Наприклад, на ремонт дамби в с. Кінчаки Галицького району надали 28,2 тис. грн, на встановлення вуличного освітлення в с. Незвисько Городенківського району із соціального бюджету виділили 38,9 тис. грн.

Торік компанія також спрямувала понад 1 млн грн фінансової допомоги на підтримку медичних закладів області. У Братишеві на Тлумаччині допомогли викопати криницю для ФАПу (30 тис. грн). Також завдяки «Контінентал Фармерз Груп» вдалося поліпшити матеріальну базу Тисменицької міської лікарні: агрохолдинг оплатив доставку й розмитнення (35 тис. грн) гуманітарного вантажу з Європи, де були 42 багатофункціональні ліжка та 21 тумба. Ці меблі розподілили у відділеннях медзакладу.

«Контінентал» підтримував і духовну сферу життя в області – на це аграрії виділили 282 тис. грн. Зокрема 45 тис. грн спрямували, щоб купити бруківку для облаштування подвір’я церкви в с. Палагичах на Тлумаччині. Церковній громаді с. Бринь Галицького району компанія допомогла з ремонтом дзвіниці (27,5 тис. грн). Щоб перекрити баню у храмі с. Тенетниках Галицького району, агрохолдинг виділив 50 тис. грн, ще 50 тис. грн – на нові вікна для церкви в Старих Скоморохах Галицького району. Понад 20 тис. грн також спрямували на будівельні матеріали для ремонту церкви в с. Нижній Велесниці на Коломийщині.

Компанія надала 188 тис. грн фінансової допомоги закладам культури. Зокрема 32 тис. грн виділила на нові вікна для Будинку культури в с. Комарові Галицького району, 15 тис. грн – щоб закупити меблі для відпочинкового комплексу в с. Старому Мартинові цього району. Понад 20 тис. грн за рішенням громади спрямували на організацію святкування Дня Незалежності в с. Чернієві на Тисмениччині.

Піклувалася компанія також про найменших: облаштувала дитячий майданчик у с. Слобідці на Городенківщині (18,8 тис. грн), придбала будівельні матеріали, потрібні для ремонту в гімназії с. Жукотина на Коломийщині (37,2 тис. грн). Всього на освітні проєкти у 2020 році «Контінентал» спрямував 56 тис. грн. Ще однією статтею витрат у соціальному бюджеті «Контінентал Фармерз Груп» стала підтримка благоустрою – сума соціальних інвестицій, спрямована в цю галузь, перевищила 65 тис. грн.

У 2020 році компанія продовжила підтримувати розвиток кооперації. Щоб придбати обладнання для кооперативів та організувати навчальні заходи для їхніх учасників, «Контінентал» виділив 698,1 тис. грн. Також торік працівники «Контінентал Фармерз Груп» провели вже традиційний «Марафон лип», висадивши разом з громадами більш як 4 тис. дерев.

З детальною інформацією про соціальні інвестиції та податкові відрахування «Контінентал Фармерз Груп» можна ознайомитися на спеціальній онлайн-платформі, розміщеній на офіційному сайті компанії (https://cfg.com.ua/). Вона в режимі реального часу відображає детальну інформацію про сплачені податки та соціальні інвестиції в кожному регіоні присутності «Контіненталу…». Компанія стала першою серед аграріїв України, хто запровадив таку практику звітності.