ТОП-10 криптоактивів: які монети мають найбільшу цінність?

За останні роки ринок криптовалют зазнав значного зростання, тому користувачам дуже цікаво дізнатися, які саме монети мають найбільшу цінність. Згідно інформації на сторінці Binance, можна сказати, що це:

  • Bitcoin;
  • Ethereum;
  • Tether.

Є також і інша популярна та цінна крипта – всього на біржі Binance представлено 350 різних криптовалют. Широкий асортимент цифрової валюти, низькі комісії та можливість отримання пасивного доходу робить Binance однією з найбільш популярних криптовалютних бірж у світі.

Bitcoin

Bitcoin – це перша у світі криптовалюта, її було створено анонімним розробником під псевдонімом «Сатоші Накамото» у 2009 році. Цей коїн працює на основі блокчейну - децентралізованої системи реєстрів на основі криптографії.

Bitcoin не контролюється будь-яким органом влади. За останні роки вартість цієї крипти значно виросла, адже вона зарекомендувала себе як дуже цінний актив.

Ethereum

Ethereum – це децентралізована блокчейн-платформа, що дозволяє створювати смарт-контракти. Ethereum працює на тисячах комп’ютерів по всьому світу. Ця криптовалюта не керується централізованою організацією. В розробці й підтримці цього активу використовується Solidity – динамічна мова програмування, яка нагадує JavaScript.

Tether

Tether належить до стейблкоїнів. Він прив’язаний до долара США. На високоволатильному ринку цей факт забезпечує певну стабільність. Ця крипта вважається однією з найпопулярніших; вона широко використовується у якості засобу обміну на криптовалютних біржах, наприклад, Binance.

USD Coin

Ще один стейблкоїн забезпечує відносну стабільність для трейдерів та інвесторів. Це USD Coin, що також прив’язаний до долара США. Цю валюту все частіше використовують як спосіб міжбіржового переміщення коштів.

XRP

Це цифровий актив, що значно полегшує транскордонні транзакції. Його використовують корпорації та фінансові установи для переміщення коштів між країнами. Завдяки XRP проведення розрахунків стає більш ефективним та швидким.

Binance Coin

Це нативна віртуальна валюта біржі Binance. Вона використовується для оплати товарів і послуг, доступу до ексклюзивних функцій та оплати комісії біржі. За останні роки ціна Binance Coin значно збільшилась і її вважають однією з найпопулярніших криптовалют.

Cardano

Блокчейн-платформа Cardano була створена талановитими науковцями та інженерами, зокрема з Единбурзького та Ланкастерського університетів. Це дворівнева платформа. Перший рівень працює з токенами, а другий – зі смарт-контрактами. Cardano постійно вдосконалюють, щоб ця платформа працювала швидше та надійніше.

Polygon

Під назвою Polygon ховається децентралізована платформа, що бажає забезпечити більш масштабовану та доступну інфраструктуру для розробки смарт-контрактів та децентралізованих додатків. Основна мережа Polygon почала працювати у 2020 році.

Dogecoin

Ця криптовалюта була створена у якості жарту, але наразі вона має достатню цінність і популярність. Дуже часто Dogecoin використовують для оплати онлайн-транзакцій.

Серед десятки найцінніших монет можна зустріти як відомі активи (Bitcoin, Ethereum, Tether), так й інші популярні валюти. Попри волатильність криптовалютного ринку, ці віртуальні активи продовжують залучати значні інвестиції.