Солотвинська ТГ й Університет Короля Данила підписали меморандум про співпрацю

Документ підписали голова Солотвинської територіальної громади Манолій Піцуряк та перший проректор з навчальної роботи університету Короля Данила Михайло Косьмій за участі проректора з соціально-виховної роботи університету Іванни Бабецької та заступника селищного голови Юрія Іванишина.

Як зазначив зокрема Ю. Іванишин, підписання меморандуму про співпрацю Солотвинської ТГ з Університетом Короля Данила має дуже важливе значення для розвитку громади.

«Метою меморандуму є налагодження тісних зв’язків для розвитку освіти і науки, спорту та дозвілля, організації спільних заходів. Зокрема цього року університет проводитиме турнір для дітей з міні-футболу, переможці та призери якого отримають можливість навчатися у виші на пільгових умовах. Також проведемо конкурс для талановитих школярів «Школа має талант», переможці якого зможуть навчатися в університеті. Учні шкіл нашої громади візьмуть участь у цих заходах та отримають можливість здобути стипендію на навчання в Університеті Короля Данила. А студентів ВНЗ буде залучено до розробки проєктів облаштування території селища. Зокрема досягнуто домовленості, що вони розроблять план ремонту центральної площі Солотвина», – сказав він.

У громаді планують підписати також угоди про співпрацю з ПНУ ім. В. Стефаника та ІФНТУНГ.

Редактор відділу газети “Галичина”