Що таке промокоди від букмекерів і як їх використовувати з вигодою

Якщо звернутися до термінології, то прокомокод - це набір символів різного рівня складності, який надає клієнту можливість придбати товар або послугу на спеціальних умовах. Якщо перекладати з зазрозумілою-вікіпедійної, то це «зашифрована» знижка, бонус, безкоштовна доставка або інші приємності від компанії, яка бажає залучити побільше клієнтів.

Батьком усіма улюблених промокодів вважається засновник компанії Coca-Cola Айза Кендлер, який вперше використав їх в 1887 році. У наш час подібні бонуси особливо популярні в інтернеті: блогери пропонують промокоди для знижок в крамницях чи інших сервісах, а витративши небагато часу на пошуки в Мережі, можна знайти солідну знижку на користування практично будь-яким сервісом.

Не стали винятком і букмекерські контори: зараз це один з найбільш конкурентнихринків в сфері розваг. Наприклад, компанія 1xBet пропонує своїм клієнтамбонуси при введенні промокодів при реєстрації, для ставок на спорт і кіберспорт і длягри в лайві. Ознайомитися з промокодом букмекера, а також дізнатися, які бонуси пропонують гравцям, можна на сайті Legalbet.kz. Матеріал по посиланню даєвичерпну інформацію про промокоди цієї БК.

Наскільки вигідні промокоди для клієнта?

Промокоди - це різновид бонусів від букмекерських контор. Природньо, компанії переслідують свої цілі - в основному вони маркетингові та полягають взалученні нових клієнтів, або ж в поверненні в гру ставочникiв, які призупинилисвою співпрацю з компанією.

Але подібна щедрість тільки на руку гравцям: знаючи заповітні символи, можна отримати певну суму віртуальної валюти і укласти парі не на свої кровні, а на кошти БК. Промокоди найчастіше діють як фрібети, тобто безкоштовні ставки. Але є важлива відмінність: у разі виграшу в реальні гроші можна перетворити не тільки прибуток, а всю суму ставки. Так, якщо ви поставили 1000 накоефіцієнт 1.8 і виграли, якщо це був промокод від 1xBet - на рахунок надійде 1800, а в разі фрібета - лише 800 (1800 - 1000).

Які ще є способи отримати промокод?

У цьому питанні все залежить тільки від конкретної букмекерської контори. Развже ми почали говорити про 1хBet, то продовжимо на їх прикладі: компанія дарує промокодна безкоштовну ставку клієнтам в день народження, а також в разі луз-стріку, тобто тривалої серії програшів.

Якщо з останнім промокодом все зрозуміло (букмекер таким чином намагається не втратити клієнта, який потрапив в невдалу серію), то промокод на день народження -це мило. А якщо безкоштовна ставка в такий знаменний день зіграє, то і подарунок собі можна купити.