Сервісні новації: фінансові послуги «Укрпошти» – зручно та вигідно

Оформити перекази чи платежі, оплатити комунальні послуги, рахунок мобільного телефону, кабельне телебачення, інтернет, кредити, страховки, отримати пенсію чи соціальну допомогу, оформити передплату, замовити ліки, продукти, товари з інтернет-магазинів та інше – всього понад 50 таких послуг надає «Укрпошта». Компанія має мережу з 11000 відділень, що більше, ніж кількість усіх банківських офісів в Україні. А для 10 млн жителів найвіддаленіших сіл, де нема магазинів, аптек та банків, «Укрпошта» є єдиною структурою, що надає поштові та фінансові послуги поряд з домівкою.

Оплачуйте за комунальні послуги з комісією на 50% дешевше

В «Укрпошті» можна сплатити за комунальні послуги: електроенергію, водопостачання, телефонний зв’язок/телебачення/інтернет, дитячий садок чи школу та здійснити будь-які інші регулярні платежі. Компанія приймає оплату й у поштовому відділенні, і можна сплатити за послуги онлайн через сайт «Укрпошти». Комісія за приймання платежів є нижчою, а для певних комунальних організацій вона відсутня завдяки укладеним угодам із компаніями-постачальниками послуг.

Оплатити комунальні послуги з удвоє меншою комісією клієнти можуть зранку і до 13 год. у поштових відділеннях, де діють «Щасливі години для платежів». А коли врахувати, що люди часто сплачують рахунки за кількома квитанціями за місяць, та загальна економія буде значною. Аби дізнатись, у якому відділенні «Укрпошти» діє акція, потрібно ввести назву міста і написати значок «?» напроти фільтру «–50% від комісії за платежі до 13.00» на сайті «Укрпошти». Або запитати у відділенні в оператора про «Щасливі години для платежів».

Розраховуйтесь банківськими картками у відділеннях

«Укрпошта» продовжує вдосконалювати фінансові сервіси та вводити нові послуги. У 3000 автоматизованих відділень, що обладнані платіжними терміналами, можна розрахуватися за послуги безготівково – банківською карткою. А ще у поштовому відділенні можна одразу поповнити банківську картку VISA та Mastercard за нижчим, ніж у середньому в банках, тарифом. Комісія за послугу – 1,5% від суми поповнення, але не менше 10 грн. Умови зарахування коштів залежать від умов банку-емітента картки. Ще у поштових відділеннях із платіжними терміналами можна зняти без комісії кошти з карток платіжних систем VISA, MasterCard та Простір.

Відвідуйте поштові відділення у зручний час

Поштові відділення працюють без перерви до 18 год., найбільші – до 19 год., 20 год. чи навіть 21 год. Окрім того, можна сплатити за послуги «Укрпошти» онлайн . Тож у найближчому відділенні ви можете скористатися всіма необхідними фінансовими послугами за приємними тарифами сплачуючи комунальні послуги, а також розрахуватися банківською карткою чи оплатити онлайн на сайті «Укрпошти».