Руслан Марцінків: Не зупиняємось, бо лише разом зможемо здобути перемогу!

Логістичний маршрут з Івано-Франківська до передової лінії зіткнення з московитами на запорізькому і донецькому напрямках діє без збоїв, і щонайменше двічі на місяць наші волонтери та міський голова Руслан Марцінків їдуть з автомобілями, дронами, тепловізорами та іншими подарунками для фронтовиків. Святковий календар цьогорічного 1 жовтня, як знаємо, був особливий: разом зі святом Покрови українці почали відзначати й День захисника та захисниць, і навіть День створення територіяльної оборони випав на ту неділю, тож франківці не могли обійти своєю увагою земляків, які відстоюють Україну на запорізькій землі. Міський голова Руслан Марцінків разом з волонтерами двома бусами та двома автомобілями знову подався на передову до бійців 78-го батальйону 102-ї бригади ТрО, який сформовано з іванофранківців, і традиційно не з порожніми руками. Перед цим він навідувався до земляків два місяці тому. Усе, що просять тероборонівці, а це їхній командир оформлює списком, франківські волонтери намагаються купити та привезти на фронт. Так було і цього разу – доставили нашим тероборонівцям квадрокоптери-тепловізори та інше приладдя для ведення бойових дій, різні подарунки, а також відзнаки від міського голови.

З нагоди Дня захисників та захисниць Руслан Марцінків нагородив відважних воїнів відзнаками міського голови – медалями «За честь і звитягу» ІІ ступеня, подяками, грамотами, наручними годинниками та нагородами Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину».

«Радий особистому спілкуванню з відважними воїнами, які захищають нашу державу. Пишаюся, що в нас є такі героїчні люди, які мужньо продовжують боронити нашу державу. Від міської громади хочу щиро подякувати нашим захисникам! Допомагаємо з тилу, підтримуємо своїх та віримо в нашу якнайшвидшу перемогу!» – зазначив після повернення з передової очільник Івано-Франківської міської громади, для якого це була вже сьома поїздка на схід.

Ще не встигли добре охолонути від далекої дороги машини, як 6 жовтня на фронт уже попрямувала ще одна допомога з Івано-Франківська. Спільно зі Спілкою волонтерів Прикарпаття міська влада та жителі громади підготували необхідні для бійців 79-ї окремої десантно-штурмової бригади речі: генератор, мішки, клямри, медикаменти, маскувальні сітки, будівельні матеріали та продукти.

«Щира подяка побратимам з Франківщини, а саме: Спілці волонтерів Прикарпаття за невтомну працю! Дякую, що пам?ятаєте й допомагаєте! Разом до Перемоги!» – подякував франківцям відомий політик-«свободівець» Олексій Кайда, який нині воює на донецькому напрямку.

Також на перемогу працює й логістичний центр, який у червні 2022 року створили  Івано-Франківська міська рада та Спілка волонтерів Прикарпаття. Ця волонтерська пошта безплатно доставляє посилки бійцям на запорізькому, харківському, донецькому та луганському напрямках. Міська влада Івано-Франківська забезпечує пальним автомобілі на цих маршрутах. Але волонтери возять бійцям не лише пакунки від рідних. Минулого тижня вони доставили на фронт і відремонтований автомобіль та два притягли з передової на ремонт.

Тож зусилля міської влади Івано-Франківська, волонтерів і громади разом працюють на українську перемогу. Як днями повідомив міський голова Руслан Марцінків, наше місто уже виділило зі свого бюджету на потреби військових понад 320 млн грн, а до кінця року ця сума зросте до 400 мільйонів. «Не зупиняємось, бо лише разом зможемо здобути перемогу!» – слушно написав на своїй сторінці в соціальній мережі Руслан Марцінків.