Руслан Марцінків: Міська громада не залишає наших захисників один на один з їхніми фронтовими потребами

Наприкінці січня Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків вдруге за перший місяць 2024 року відвідав з волонтерською місією бійців на передовій лінії зіткнення з московитами на запорізькому й донецькому напрямках, доставивши нашим захисникам 120 FPV-дронів, 4 «мавіки», один з яких із тепловізором, техніку, інструменти та інші необхідні речі, які вони попередньо просили в іванофранківців.

Руслан Марцінків під час цієї поїздки відвідав одразу кілька підрозділів. Наша 102-га бригада ТрО якраз відзначала свою шосту річницю створення, а тому очільник Івано-Франківської громади принагідно привітав фронтових земляків зі створенням бригади, вручив їм подяки, грамоти та годинники, а ще розповів бійцям про програми підтримки військовослужбовців у міській громаді. Фронтовики подякували Руслану Марцінківу за підтримку. Подарунок – картину з артефактами Запорізької Січі очільнику міської громади вручив особисто командир 102-ї бригади Сергій Шуляк. 

Також Р. Марцінків відвіз допомогу 78-му окремому батальйону цієї ж бригади, сформованому з франківців.

А після того з дронами та іншою допомогою, а також з відзнаками очільник міської громади подався на донецький напрямок до 128-ї бригади ТрО, в якій служить відомий політик Олег Тягнибок, і мотопіхотного батальйону, в якому теж воюють багато вихідців з Івано-Франківської міської громади. Там Олег Тягнибок показав своєму давньому приятелеві й соратнику по ВО «Свобода» руїни, які після себе залишив «русскій мір». Світлини цього понищеного поселення Р. Марцінків розмістив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Міська громада цього року відчутно посилила допомогу Збройним силам України й не залишає наших військових один на один з їхніми фронтовими потребами, – зазначив міський голова Р. Марцінків. – Тепер щотижня сотнями штук передаємо FPV-дрони та іншу матеріяльну допомогу військовим частинам, як сформованим із франківців, так і тим, які звертаються до нас по допомогу. Дрони, різне обладнання та матеріяли закуповуємо і за бюджетні кошти, і за кошти, зібрані нашим благодійним фондом».

Під час першої поїздки на передову в новому році Руслан Марцінків разом з активістами «Спілки волонтерів Прикарпаття» відвіз 271 безпілотник і різні потрібні речі тим військовим частинам на донецькому напрямку, де служать жителі міської громади та области, – у 109-й окремий гірсько-штурмовий батальйон 10-ї ОГШБр «Едельвейс», 78-й батальйон 102-ї окремої бригади ТрО, у спецпідрозділ «Омега» НГУ й тактичну групу «Сапсан» 24-ї бригади.