Руслан Марцінків: Концентрацією всіх зусиль і можливостей для однієї мети зможемо здобути перемогу над загарбниками

Минулий тиждень в Івано-Франківську проминув під знаком постачання безпілотників для Збройних сил України. Як і було попередньо проанонсовано, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголосив на «Рrozorro» тендер на закупівлю першої партії дронів кількістю 500 штук. Як сказано на сайті цієї електронної системи публічних закупівель, вартість предмета закупівлі становить 8,25 млн гривень, початок авкціону – 21 листопада, термін постачання дронів – 11 грудня ц. р., тип оплати – пiсляоплата.

Міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці в фейсбуці повідомив, що ці дрони-камікадзе, яких місто має купити загалом 1000 штук, передаватимуть за запитами військових частин. Раніше очільник громади уточнював, що при цьому пріоритет надаватиметься тим військовим частинам, які розташовані на території міської громади та области чи в яких служать іванофранківці. Така умова пов’язана з тим, що безпілотники закуповуватимуть за кошти міської громади. Від військових вже надійшло понад півтора десятки прохань на постачання дронів.

Поряд із цією ініціативою міська влада Івано-Франківська спільно зі «Спілкою волонтерів Прикарпаття» оголосили збір коштів на закупівлю 20 FPV-дронів і систем управління до них на 500 тисяч гривень у подарунок нашим бійцям на авдіївському напрямку до Дня святого Миколая та Дня Збройних сил України, які відзначатимемо 6 грудня. «Наші захисники – найчемніші в світі! Тому святий Миколай принесе їм багато дронів, а ми йому в цьому трішки допоможемо», – написав на своїй сторінці Р. Марцінків.

Посилання таке: https://send.monobank.ua/jar/3vJ9yaMq3. Номер картки: 5375 4112 1023 4642. Кошти збиратимуть до початку грудня.

Тим часом минулого тижня з Івано-Франківська відправили на фронт декілька раніше закуплених безпілотників. Придбані за кошти благодійної організації «БФ «Моє місто Івано-Франківськ» два дрони-камікадзе та станцію управління для них передано землякам із 78-го батальйону 102-ї окремої бригади ТрО. Також два квадрокоптери отримали бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», яка воює на бахмутському напрямку. А нещодавно передані від міської громади три квадрокоптери «mavik 3E» для пілотів артрозвідки мінометної батареї 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади НГУ «Рубіж» уже на позиціях і забезпечують роботу мінометників. Про це повідомили світлиною самі бійці-«свободівці».

«Івано-Франківська міська громада вже надала допомоги для Збройних сил України на понад 350 млн гривень, – повідомив минулого тижня міський голова Р. Марцінків. – У справі допомоги нашим захисникам на фронті ми на цьому не зупиняємось і надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб забезпечувати їх усім необхідним для знищення ворога. Бо лише разом, концентрацією всіх зусиль і можливостей для однієї мети зможемо здобути перемогу над загарбниками».