Продаж овочів оптом в Україні на аграрному маркетплейсі VAS

На жаль, кожному з нас важко змінювати звички як у побуті, так і на роботі. Так і для фермерів онлайн-продаж є складністю. Потрібно створити власну базу товарів, зробити фото продукції, виписати всі характеристики та знайти клієнтську базу потенційних покупців. Але де розміщувати товар? Можна витратити багато коштів та створити свій веб-сайт або викладати свій товар на маркетплейсах.

Найчастіше такі майданчики мають широкий профіль та розмістити оголошення про продаж овочів оптом буде рівноцінно голці біля стогу сіна. Потрібна дошка оголошень аграрної спрямованості.

Переваг у такому способі продажу велика кількість:

  • Для кожного товару є свій розділ та категорія;
  • Користувач, який бажає купити овочі в Україні оптом, самостійно буде шукати ваш товар;
  • Ви можете конкретизувати та редагувати своє оголошення, наприклад, вказувати стан продукту (заморожені овочі);
  • Пошук і аналіз різних постачальників овочів в Україні. Це може включати агрофірми, фермерські господарства, оптових дистриб'юторів тощо;
  • Ви зможете продавати свіжі овочі оптом без тривалого зберігання на складі;
  • Звертайтеся до потенційних постачальників безпосередньо, запитуючи про їхні умови оптової продажу, наявність продукції, ціни та умови доставки.
  • Продавець має можливість спостерігати зміни цін у розділі, а також регулювати їх відповідно до тенденцій на сервісі.

Найжирнішим плюсом інтернет-продажів є доступність. Великі оптові покупці або невеликі роздрібні покупці можуть однаково знаходити ваші оголошення. Оскільки обидва ці види покупців наслідують нову тенденцію, за якою фермерські органічні овочі є щоденною необхідністю.

Перш ніж розпочати публікацію товару не варто забувати про логістику вашого товару. Як би добре не проходило обслуговування клієнтів – одна невдала доставка може коштувати репутації.

Продаж овочевих культур в Україні стає надзвичайно важливою аграрною сферою. Через два важкі роки і постійну потребу в продуктах харчування, фермер з якісним товаром буде здійснювати продаж на будь-якому сервісі. Тому не варто сумніватися, завантажуйте товари і ви не встигнете моргнути оком як почнете здійснювати свої продажі овочів онлайн.

Додатково, ви можете шукати інформацію про оптових постачальників овочів через інтернет, бази даних або контактуючи з асоціаціями аграрних виробників та іншими галузевими організаціями в Україні.