Прес RUF LIGNUM Classic для брикетування деревини

Брикетний прес RUF LIGNUM Classic призначений для перероблювання середньої кількості тирси, яка отримується внаслідок діяльності деревообробної промисловості. Пресування відходів у форму брикетів дозволяє скоротити витрати на транспортування та зберігання тирси разом з іншими домішками. Прес RUF LIGNUM Classic дозволяє згрупувати матеріали різної зернистості без використання додаткових речовин. Саме тому створені брикети з деревних відходів виступають цінним джерелом енергії та є екологічно чистими, адже виробляються з вже обробленого матеріалу. Техніка цієї серії характеризується низьким рівнем зношуваності та високою енергоефективністю, що досягається інноваційною гідравлікою.

Сфера застосування преса

Прес RUF LIGNUM Classic застосовується для створення паливних брикетів. Вони використовуються для роботи камінів, грилів, печей, побутових котлів та котлів промислових підприємств. Особливістю брикетів, створюваних пресом, є стала температура горіння. Вона досягається відсутністю вологості у самому брикеті. Прес створює для різних підприємств та виробництва альтернативний варіант палива з високою теплотворною часткою.

До того ж техніка дозволяє вигідно утилізувати відходи деревообробних та сільськогосподарських виробництв. Пристрій виробляє унікальний та екологічно чистий енергоносій з поновлюваних джерел. Готові брикети здатні зберігатися довгий час та мають компактний розмір. Тому багато виробництв хочуть придбати собі прес RUF LIGNUM Classic для самостійного перероблювання відходів.

Переваги преса

Важливою перевагою техніки, яка виділяє її серед іншого устаткування, є можливість повністю автоматизованої роботи упродовж 24 годин на добу. Прилад легко інтегрується в чинне виробництво. Його компактна конструкція полегшує установку. Серед особливостей приладу також виділяють:

  • вага оброблюваного матеріалу – 3,3 т;
  • потужність (кВт) – 30;
  • максимальна пропускна спроможність деревини (кг/год) – 410.

Високий тиск та температура дозволяють вивільнюватися з сировини лігніну. Останній виступає речовиною, що допомагає утримувати щільність брикетів. Переконатись у високій якості обладнання можна, замовивши прес RUF LIGNUM Classic в компанії «РМП БІОЕНЕРГІЯ». На сайті фірми найбільш вигідна ціна на товар. Також тут можна переглянути інше устаткування для підприємств.