Подорож у Гамбург, німецьку Венецію

Гамбург — одне із найбільших портових міст Німеччини, розташоване на берегах річки Ельбі. Воно є прикладом чудового поєднання сучасних технологій зі старовинними пам’ятками, шедеврів старовинної архітектури та яскравих анонсів популярних мюзиклів. Саме тут народились та виросли композитори Брамс і Гендель, винахідник Бранд і мільйонер Гейне, а також свої останні роки провів Бісмарк. Місто славиться своєю унікальною кількістю мостів — їх тут налічується більше ніж 2300.

На перший погляд, Гамбург виглядає суворим і серйозним, але насправді це культурна столиця Німеччини. Саме тут проходять прем’єри відомих мюзиклів, у місцевих галереях відбуваються унікальні виставки з захопливими експонатами. У цьому місті навіть є вулиця Червоних ліхтарів, яка нічим не поступається відомому кварталу в Амстердамі. Якщо ви зібралися їхати в Гамбург, обирайте автобусні перевезення до Німеччини від компанії Benz Express. Кожен автобус до Німеччини обладнаний усім необхідним для зручності пасажирів, тому навіть тривала подорож буде максимально комфортною. 

Як можна провести час в Гамбурзі?

Коли ви купуєте путівку до Гамбурга, виділіть достатньо часу, щоб ознайомитися з місцевими пам’ятками. Більшість екскурсій по місту завжди проходять повз 112-метрову ратушу, яка чудово збереглася після бомбардувань Другої світової війни. Практично всі історичні будівлі були відновлені з нуля. Гамбург пропонує розваги на будь-який смак, що є великим плюсом. Люди, які люблять історію, оцінять старовинні церкви та храми, а любителі природи будуть раді прогулятися по набережній озера або відвідати зоопарк. Поціновувачі мистецтва знайдуть багато музеїв і галерей. 

Якщо ви будете в Гамбурзі, обов'язково варто зробити кілька речей:

  • Побачити міську ратушу — одну з небагатьох пам'яток, які пережили Другу світову війну. Якщо ви втомилися, відпочиньте у внутрішньому дворику біля фонтану, що має ім'я богині Гігієї.
  • Подивитися на об'єкт, який увійшов до списку Всесвітньої спадщини, Чиліхаус. Ця будівля нагадує ніс корабля. Витончений декор з кераміки та ребристі стіни фасадів створюють приголомшливе видовище. 
  • Потрапити у середньовіччя, відвідавши величний замок Бергедорф. Він був збудований ще в XIII столітті. Увечері тут можна послухати концерти класичної музики, які відбуваються у внутрішньому дворі замку. 
  • Відвідати "візитівку міста" — церкву Святого Михайла. Всередині можна побачити розкішний мармуровий вівтар у стилі бароко. Величну дзвіницю церкви, заввишки 122 метри, видно не тільки з будь-якої точки міста, а й з моря. Можна також піднятися на оглядовий майданчик дзвіниці, щоб роздивитись місто з висоти. 
  • Відпочити в улюбленому місці городян і гостей — на озері Альстер. Це досить гарне штучне озеро довкола парку, у якому розміщені оригінальні скульптури та футуристичні будинки. Особливо багато туристів тут можна побачити навесні, під час цвітіння вишні.

Не забувайте про круїзи по річці Ельбі, де можна побачити чудові види з води. Відвідавши Гамбург, ви отримаєте незабутні враження від цього динамічного, живого міста з багатим історичним та культурним спадком.