Подолаємо перешкоди в єдності. Митрополит Епіфаній: Молимось, аби мальовничий Прикарпатський край відновився після повеней, а наша країна та увесь світ – від згубної пошесті

На Івано-Франківщині побував Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) Блаженнійший Епіфаній – Митрополит Київський і всієї України. У рамках свого першосвятительського візиту високий гість освятив новозбудований храм Святої Рівноапостольної княгині Ольги у селі Мишині на Коломийщині, а в самій Коломиї – розписи кафедрального собору Преображення Господнього, де й очолив святкову Божественну літургію.

Митрополит Епіфаній також очолив і святкову Божественну літургію у храмі Положення Ризи Пресвятої Богородиці в Шешорах на Косівщині. А в самому Косові звершив панахиду біля скульптурного зображення Святійшого Патріарха Володимира (Романюка) з нагоди 26-ліття його упокоєння. До речі, це єдиний в Україні пам’ятник тій видатній постаті, одному з духовних провідників Українського Православ’я у ХХ ст. 

У Дем’яновому Лазі поблизу Івано-Франківська Предстоятель ПЦУ відправив панахиду за жертвами комуністичних репресій.

Митрополит Епіфаній закликав усіх цінувати й берегти великий Божий дар незалежності та робити все від нас залежне – кожен на своєму місці, – щоб і Церква, й держава Україна і надалі зміцнювалися й розбудовувалися – в єдності, мирі та злагоді.

«Молимося також за те, аби мальовничий Прикарпатський край відновився після повеней, а наша країна та увесь світ – від згубної пошесті. Пам‘ятаймо, що у єдності подолаємо усі перешкоди!» – заявив він.