Оформлення позики через Інтернет

Попри зростаючу популярність онлайн кредитування, деякі люди досі сумніваються у надійності та безпеці такого способу отримання позики. Вони побоюються залишати персональні дані, вважаючи, що їх можуть використовувати у шахрайських діях. Але таке можливе, лише якщо мати справу з нелегальними компаніями, які незаконно надають фінансові послуги. Якщо ж вибирати правильну, надійну мікрофінансову організацію, жодних ризиків при отриманні кредиту не буде. Кредитний сервіс TrebaCredit функціонує законно, тому отримувати позику безпечно. У МФО застосовується сучасний протокол шифрування, що забезпечує захист даних. Онлайн кредитування є ідеальним варіантом для тих, кому важливо зберегти анонімність. Мікрофінансова організація гарантує конфіденційність інформації, що вказується у кредитному договорі. Підсумовуючи сказане вище, можна стверджувати, що позика онлайн, це простий і безпечний спосіб розібратися з тимчасовими матеріальними труднощами.

                                   Як оформити кредит через  інтернет?

Сайт МФО доступний цілодобово, що дозволяє будь-коли заповнити та подати заявку, і отримати моментальну відповідь у вигляді грошових зарахувань. Дуже зручно оформляти позику не виходячи з дому. Адже такий спосіб кредитування не вимагає особистої присутності отримувача в офісі компанії. І якщо потреба в кредиті виникла в неурочні години, наприклад, уночі чи рано-вранці, у вихідний день чи свята, його завжди без проблем можна оформити. Гроші надходять максимально швидко на номер банківської картки, яку вказав клієнт. Заповнювати кредитну заявку можна з будь-якого робочого пристрою, підключеного до Інтернету. Заявник використовує онлайн калькулятор, щоб вибрати параметри позики. Система відразу видає результат – повну вартість кредиту, яку позичальнику потрібно повернути до певного терміну. Якщо запропоновані умови користувача кредитного сервісу влаштовують, він переходить до наступного етапу – подання заявки.

1. Зареєструватись на сайті за допомогою номера мобільного телефону. Ця дія виконується лише тими, хто вперше звернувся до МФО. При повторних зверненнях реєструватися не потрібно, а достатньо зайти до особистого кабінету та подати заявку на отримання кредит онлайн без відмов.

2. Заповнити анкету, вписуючи актуальні дані. Радимо уважно заповнювати всі пункти, щоб уникнути помилок, які можуть стати причиною відмови у видачі кредиту.

3. Прикріпити фото документів – паспорт та індивідуальний податковий номер.

4. Система перевірить інформацію та дасть результат, про який заявнику буде відразу повідомлено. При схваленому кредиті потрібно прив'язати до облікового запису банківську картку, вказати її реквізити. Виконуватиметься верифікація картки, тому на її рахунку мають лежати хоча б декілька гривень.

5. Поставити цифровий підпис для укладання кредитного договору, що має стандартну юридичну силу.

В МФО запити до клієнта мінімальні. Оформити позику можуть особи, починаючи з 18-річного віку, які мешкають на території України.

На правах реклами