Найбільш незвичайні моделі кросівок Puma за всю історію бренду

Найбільш незвичайні моделі кросівок Puma за всю історію бренду

У наші дні кросівки давно перестали бути взуттям виключно для спорту: вони стали найпопулярнішим «аксесуаром» для творчих людей. Цьому сприяє і те, що дизайнери, намагаючись придумати щось оригінальне, пропонують незвичайні моделі. Ми вибрали кілька пар незвичайних кросівок, які випустила Пума.

Puma Disk

У цій моделі шнурки знаходяться всередині диска на верхній частині кросівок. При натисканні на верх вони шнуруються автоматично, повторюючи форму ступні.

Кросівки Puma з переробленої замші

Комфорт протягом усього дня поєднується із турботою про довкілля! Ці кеди жіночі Puma мають низькопрофільний силует. Верх виготовлений зі шматочків переробленої замші, прикрашений товстим контрастним рядком. У комплекті контрастна мережива застібка спереду, бирка з логотипом на язику та товста гумова підошва з чіпким зчепленням.

Prowl Slip-on

Легкі та гнучкі кросівки ідеально підходять для швидких та маневрених рухів. Верх має просту конструкцію, що нагадує шкарпетку і забезпечує комфорт, гнучкість. М'яка піна SOFT FOAM, інтегрована в устілку, забезпечує зручність стопі, м'яку амортизацію завдяки дуже товстій п'яті. Піна, з якої зроблена підошва, на третину складається з біологічної сировини, отриманої з цукрової тростини.

Puma Fi з автоматичним шнурівкою

Кросівки Fi призначені для тренувань та повсякденного використання. У них вбудовані сині світлодіоди, які загоряються під час шнурівки та показують рівень заряду. Заряджати кросівки пропонується за допомогою бездротової док-станції. Акумулятор знаходиться у вологозахищеному відсіку під п'ятою та прикритий м'якою устілкою. Одного заряду вистачає на тиждень. У верхній частині кросівок розташований мотор, який рухає шнурки. Щоб кросівки затягнулися, необхідно провести пальцем вгору по модулю в центрі кросівки, і шнурок починає затягувати взуття до оптимального ступеня натягу.

RS Computer Shoe

Модель 1986 року рахувала кроки та показувала пройдену дистанцію за кілометри. Через 32 роки Пума вирішила випустити оновлені «розумні» кросівки з крокоміром. У нових кросівок з'явилася нова опція – на основі пройдених кроків взуття вказує, скільки калорій спалює пішохід. Кросівки через Bluetooth інтегруються зі смартфоном, на екран якого надходить інформація.

Деколи, дивлячись на кросівки, які пропонують великими брендами, не втриматися від питання: «Як це взагалі можна носити?». Але спробуйте вийти із зони комфорту і спробувати щось екстраординарне. Ви оціните ту увагу, яку привернете з боку оточуючих.