Найбільш дивні автомобілі в світі: моделі, що не отримали майбутнього

Найдивніші автомобілі в світі

Всесвітня автоіндустрія − не лише загальновідомі кабріолети, седани, купе тощо. Це також маленька частка дійсно креативних, неповторних машин, що їх сьогодні майже не побачиш на вулицях. Якщо ж таки вдасться зустріти таке авто, воно напевно викличе усмішку та запам’ятається надовго.

Fiat Multipla

Колись в такі бонуси казино, як фріспіни, сприймалися гравцями як щось незвичне, але сьогодні це найпопулярніше заохочення. Цього не можна сказати про дивні авто, які так і не увійшли до масового виробництва. У рейтингу незвичайності автодизайну перше місце можно сміливо віддати італійському компактвену Fiat Multiplaї, що сходив із конвейєра достатньо довго: з 1999 по 2004 рік. Чим були натхненні дизайнери та як мислили, створюючи таке диво дивне, не до кінця зрозуміло. Екстер'єр машини містить подвійну поверхню, що з'явилася в результаті спроби (не зовсім вдалої) поєднати верхні частини кузовів вена та хетчбека в його класичному вигляді. В результаті це виглядає незвично, якщо не сказати некрасиво. Звісно, що популярним авто не стало і в 2004-му було оновлено, після чого отримало звичайний кузов.

Bond Bug 700E

Ця дивна британська машина випускалая у 1971-1974 роках. Його оригінальність полягала в наявності лише трьох коліс і вельми дивній зовнішності. До того ж машина отримала підвісні двері. Тобто верхня частка кузова відкривалася, виконуючи функцію дверей. Двомісне авто позиціонувалося виробником як спорткар, що привернуло до нього велику увагу зацікавленої аудиторії. Зазвичай модель фарбували в яскравий жовт0-апельсиновий колір, що робило її більш помітною. Цікаво, що в Британії досі є клуби шанувальників Bond Bug 700E, які щороку влаштовують на ньому щорічнігонки.

Aquada

Ця машина-амфібія виглядає набагато солідніше. Модель була також створена у Британії і 2003 року представлена публіці. Оригінальний автомобіль має днище у вигляді човна, а також вельми симпатичну зовнішність з обтічною формою кузова. Проте головна особливість міститься в тому, що бортова електроніка амфібії самостійно визначає глибину водойми та, коли потрібного показника досягнуто, ховає колеса в спеціальні арки, перетворюючи наземний транспорт на катер за лічені секунди. Варто відмітити, що Aquada є дуже шустрим автомобілем: на зземлі він може розганятися до 160 км, на воді − 50 км на годину.

Користувачі, які хочуть побачити більше незвичайних автомобілів, можуть знайти про них чимало інформації в Мережі.