На полях «Контіненталю» триває збирання пізніх сільгоспкультур

У «Контінентал Фармерз Груп» на піку друга хвиля жнив-2023. Зокрема завершують молотити соняшник, сою та гречку. Уже розпочали збирання кукурудзи – під ці пізні зернові в Компанії відвели 87,5 тис. га.

Окрім того, на полях «Контінентал» активно викопують важливі продовольчі культури – картоплю та цукрові буряки. Загалом нинішнього року планують зібрати врожай цукрових буряків з 1 тис. га, а картоплі чипсових, насіннєвих і продовольчих сортів – із сумарної площі 2,1 тис. га: понад 1,4 тис. га – у Львівській області та більш як 720 га – у Тернопільській.

За словами керівника кластера «Картопля» Ореста Кравчука, цьогорічна врожайність картоплі в Компанії помітно перевищує прогнозовані показники.

«Попри доволі складний сезон, зокрема пізній період садіння, завдяки сприятливим погодним умовам, ефективній технології та коректній роботі агрономічної служби ми отримуємо врожайність різних типів картоплі в середньому на 6-8 т/га вищу від прогнозованої. Тепер активно викопуємо чипсову та насіннєву сорти картоплі. А збір врожаю столових сортів, які є менш чутливими до температурних коливань, ми плануємо закінчити до кінця жовтня», – прокоментував Орест Кравчук.

Паралельно з другою хвилею жнив на полях «Контінентал Фармерз Груп» завершують сіяти озимі культури під урожай 2024 року. Уже засіяли всі планові площі озимих ріпаку та ячменю, наближається до закінчення й сіяння озимої пшениці.