У «Контінентал Фармерз Груп» стартує проєкт стажування для молодих спеціалістів «Майбутнє Контінентал»

«Контінентал Фармерз Груп» запускає програму стажування для студентів та випускників аграрних спеціальностей з коледжів і університетів Західної України. Програма «Майбутнє Контінентал» передбачає навчання і практику на посадах агронома та механіка. Всіх стажерів буде оформлено офіційно, відповідно до трудового законодавства. Компанія оплачує стажування, а також забезпечує учасників проєкту харчуванням і проживанням.

Наразі для участі в проєкті «Майбутнє Контінентал» відібрали 10 стажерів, які впродовж шести місяців на практиці поглиблюватимуть свої знання та розширюватимуть професійні навички.

«Для студентів і випускників участь у програмі «Майбутнє Контінентал» – це можливість не лише почати кар’єру, а й отримати професійний досвід роботи в компанії, яка є одним із лідерів аграрної галузі України та застосовує передові практики агровиробництва, новітні методи й сучасну техніку, – коментує генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. – Я радий, що ми запустили такий проєкт, адже це можливість підтримати амбітну молодь. Сподіваюся, що з нашою допомогою молоді люди ефективно застосують здобуті знання на практиці. Від себе додам: за сільським господарством – майбутнє. У цьому я переконався на власному досвіді і зараз не можу уявити себе в іншій сфері».

Програму розробили HR-фахівці спільно з виробничим департаментом «Контінентал Фармерз Груп». Вона охоплює практичні питання, а також виробничі технологічні процеси, які в підсумку мають опанувати молоді фахівці. В межах програми за кожним стажером буде закріплено наставника – інженера або агронома, залежно від спеціальності.

Наприкінці стажування всі стажери мають підготувати й захистити дипломні проєкти, спрямовані на вдосконалення технологій і виробничих процесів «Контінентал». Автори ідей, які візьмуть до впровадження в компанії, отримають цінні подарунки.

Завдяки проєкту «Майбутнє Контінентал» компанія розраховує залучити обдарованих студентів і сформувати кадровий резерв. У «Контінентал Фармерз Груп» впевнені, що навчання допоможе молодим фахівцям поліпшити професійні навички і стане першою успішною сходинкою в їхній кар’єрі в агробізнесі.