Модні тенденції у жалюзі на 2024 рік

Уже багато років жалюзі та ролети мають попит серед покупців, адже такі варіанти декору для вікон мають безліч переваг. Однак, тенденції здатні змінюватися, щось лишаючи позаду моди, а щось – навпаки ставлячи на перше місце. Ця стаття присвячена найактуальнішим тенденціям у світі ролетів та жалюзі.

жалюзі

Стиль мінімалізм – простота та вишуканість

Стиль мінімалізму стає ще більше актуальним, адже лаконічно оформлені віконні конструкції не обтяжують простір та створюють вишукані приміщення. Саме тому білі або коричневі чи сірі ролети є хітом уже багато років. Вони будуть як чудовим тлом, так і акцентом. У 2024 році радимо використовувати колір для ролетів, що буде ідентичним відтінку стін.

Прозорі й напівпрозорі рулонні штори

Якщо ви не хочете, аби у вашому будинку чи квартирі повністю було відсутнє сонячне світло, краще віддати перевагу напівпрозорим або прозорим полотнам, адже вони будуть лише розсіювати світло. Таким чином, у вас залишиться конфіденційність і світло буде в приміщенні. Особливо актуальна ця тенденція у темних приміщеннях, де немає потрапляння прямих сонячних променів.

Ролети, що закриваються і відкриваються автоматично

Ролети з автоматичним приводом будуть чудовим рішенням для людей, які люблять комфорт. Однак, це також хороше рішення для облаштування місць проживання інвалідів чи фізично обмежених людей. Особливість таких ролетів полягає у тому, що двигун розташований усередині касети, завдяки чому буде автоматичне підіймання та опускання полотна. Регулювання здійснюється такими методами:

  • традиційними кнопками, що розміщуються біля вікна;
  • пультом дистанційного керування;
  • через мобільний додаток.

Така тенденція буде набирати популярність в Україні, адже очевидно, що людей з обмеженими фізичними властивостями в результаті бойових дій, стало більше.

Жалюзі плісе як модний акцент у 2024

Плісировані жалюзі також мають попит серед покупців. Головна відмінність таких виробів у наявності так званої “гармошки”. Завдяки цьому плісирована штора легко розтягуватиметься по довжині вікна.

Використання натуральних матеріалів

Оскільки тренд на екологічність не зменшується, у ролетах він також буде присутнім. Якщо ви цінуєте екологічні рішення, віддавайте перевагу джгутовим тканинам для полотен. Вони мають природний вигляд, більш “суворий” стиль. Також жалюзі із бамбука лишаються актуальним трендом. Ці вироби підійдуть тим, хто цінує традиційний стиль або ж хоче створити частину японського дизайну у себе вдома.