Металопластикові вікна — тепло, тиша, привабливий зовнішній вигляд

Надійне скління віконних та балконних отворів забезпечує будівлі стильний екстер'єр, а її мешканцям — тепло, відсутність сторонніх шумів та естетичну привабливість інтер'єру в цілому. На сучасному ринку представлена ​​продукція європейських та вітчизняних виробників. Тому замовити металопластикові вікна можна практично за два кліки — через сайт компанії-постачальника, або зателефонувавши по одному зі вказаних там номерів.

Особливості пластикових вікон

Здебільшого металопластикові моделі — не новина. І все ж відзначимо основні переваги таких конструкцій:

  • Практично повна шумо- і теплоізоляція. Хороша конструкція з оптимальною кількістю камер та товщиною профілю знижує тепловтрати, блокує шуми, що надходять в будинок із вулиці.
  • Енергоефективність. За умови використання цієї функції навіть у люті морози тепло слабо залишає приміщення через скло.
  • Мінімальний догляд. Металопластикова рама не потребує регулярного фарбування та обробки антисептиками. Достатньо кілька разів на рік помити матеріал теплим мильним розчином без застосування абразивів.
  • Виправдані витрати. Купивши один раз віконний блок, ви більше не несете витрат по догляду за ним. А якщо розділити витрачену суму на 25 і більше років експлуатації вікна, взагалі виходять сущі копійки.
  • Безпека та міцність. Завдяки посиленій конструкції металопластикове вікно практично неможливо зламати безшумно.

Крім того, врахуйте й ексклюзивність готової продукції. Замовляючи вікна, ви можете обрати відмінний від білого кольору відтінок рами — венге, чорний, бук та інші варіанти, тож легко зробите екстер'єр вашого будинку ще привабливішим.

Що впливає на вартість готового вікна

Зверніть увагу, що ціна двох, на перший погляд, однакових вікон може серйозно відрізнятися. На кінцеву вартість готової продукції впливають кілька чинників:

  • Бренд. Здебільшого ціни у виробників різняться несильно, але водночас досить конкурентоспроможно. Вікна від вітчизняного виробника будуть трохи дешевшими, ніж від європейського.
  • Товщина профілю. Для стандартної квартири в панельному будинку оптимальним вважається показник від 58 до 70 мм. Товщі робити — недоцільні.
  • Кількість камер. Хороший варіант — від 3 до 5. Чим їх більше, тим теплішим буде вікно і тим нижчими будуть тепловтрати.
  • Фурнітура. Тут також варто звертати увагу на виробника.

І навіть відтінок вплине на кінцеву ціну готової продукції. Найбільш універсальний і менший за ціною — білий колір. Всі інші відтінки — це додаткова ламінація профілю, що тягне за собою підвищення витрат.

Надійні пластикові вікна можна замовити в українській компанії Vikna.ua. Експерти пропонують гарантію 10 років на продукцію від будь-якого виробника. Заміри, доставка і монтаж продукції — у будь-який зручний для вас час.