Mercedes-Benz CLS – революційне чотиридверне купе

Mercedes-Benz CLS - розкішний седан середнього розміру. Завдяки елегантному стилю і технологічному інтер'єру його можна вважати еталонним у своєму класі. Mercedes CLS кидає виклик зростаючій кількості позашляховиків, доступних на ринку розкішних автомобілів. Він нижчий, плавніший, краще управляється. Наявність доволі великого багажника та п'яти сидінь робить це авто практичним і зручним. Сучасний Mercedes-Benz CLS - це привабливе поєднання стилю, розкоші та продуктивності.

Наскільки зручний Mercedes CLS

Створюючи седан CLS, компанія Мерседес не стала зраджувати традиціям. У салоні водієві доступна єдина панель приладів, яка поєднує в собі системи допомоги та інформаційно-розважальну систему. Устаткування є інтуїтивно зрозумілими і не викликає складнощів при використанні. Цифрова приладова панель легко налаштовується відповідно до індивідуальних потреб. Наприклад, на ній може бути відображена супутникова навігація.

Чотиридверний CLS перевозить до п'яти пасажирів. При цьому задній ряд сидінь складається в пропорції 40:20:40, якщо необхідно збільшити обсяг багажника.

Багатофункціональне рульове колесо має стильний вигляд завдяки спицям, які виконані в глянцево-чорному кольорі зі сріблястою хромованою окантовкою. Крім зміни напрямку руху, воно дає змогу керувати інформаційно-розважальним екраном за допомогою керма. Також його налаштування можливе за допомогою сенсорної панелі на центральній консолі або шляхом дотику до сенсорних кнопок. 

Стандартне обладнання охоплює салонний помічник MBUX із двома 12,3-дюймовими екранами, широкоформатним цифровим дисплеєм у кабіні та зсувним люком на даху. Також вам доступні багатопроменеві світлодіодні фари, нічний пакет (велике навколишнє світлодіодне освітлення), проекційний дисплей, бездротова зарядка, система об'ємного звучання Burmester, камера на 360 градусів, вхід і запуск без ключа.

Інтер'єр і рівень комфорту в Mercedes CLS

Поліровані площини і похилі лінії екстер'єру CLS-класу знаходять своє відображення в дизайні салону. Приладова панель витонченим заокругленням радує пасажирів на передніх сидіннях, а над центральною консоллю домінує квартет круглих вентиляційних отворів. Завдяки шкіряній оббивці NAPPA загальний вигляд салону виглядає преміально і гламурно.

Операційна система автомобіля має надійне програмне забезпечення для розпізнавання голосу. Список додаткового обладнання включає в себе точку доступу Wi-Fi, проекційний дисплей і бездротову зарядку пристроїв.

Три режими водіння ("Комфорт", "Спорт" і "Спорт+") змінюють прийомистість двигуна, зусилля рульового управління і ходові якості. Тому, якщо ви купуєте розкішний автомобіль не тільки для того, щоб розслаблятися під час водіння, а й хочете випробувати адреналін, Mercedes CLS підійде якнайкраще. До слова, найшвидшою моделлю в лінійці є AMG 53.

Джерело: сайт mercedes-benz.kiev.ua.