«Контінентал» збирає урожай ранніх зернових

Найспекотніша пора для аграріїв розпочалася: стартувала перша хвиля жнив. Не виняток і компанія «Контінентал», яка на початку липня теж розпочала збір урожаю.

Уже традиційно розпочали обмолот з важливої зернової культури – ячменю. Під нього у цьогорічному сезоні відведено 15,9 тис. га. Упродовж літніх жнив «Контінентал» збиратиме й озимі пшеницю та ріпак з площі 28,8 тис. га й 34,7 тис. га відповідно, а також ярий ріпак, який займає в структурі посівів 15,1 тис. га.

«Ми розпочали жнива з невеликою затримкою, спричиненою несприятливою погодою, але наразі вона поліпшилася та сприяє збереженню якісних показників культур, тож прогнози в нас оптимістичні, – прокоментував ситуацію генеральний директор компанії «Контінентал» Георг фон Нолкен. –Попри прохолодні й дощові дні на початку літа зернові дозріли та готові до збирання. Паралельно зі збиральною кампанією команда працює над організацією логістики й збуту вирощеного врожаю».

До польових робіт на час жнив залучено 127 комбайнів, 90 з них – із технічного парку компанії. Особливу увагу зосереджують і на підготовці до прийому врожаю потужностей зі зберігання зерна. Намолочене під час першої хвилі жнив у «Контіненталі» планують зберігати на власних елеваторах загальною потужністю понад 500 тис. тонн, а за потреби – і в полімерних рукавах.

У непростих умовах сьогодення «Контінентал Фармерз Груп» разом з усією країною розуміє надважливість нашої продовольчої безпеки. Тому команда готова працювати не покладаючи рук, наближаючи спільну Перемогу.